Na ceste je ďalší veľký crossover!

Koncom minulého roku sa Supergirl, Flash, Arrow a Legendy spojili, aby zastavili inváziu na Earth-1. Andrew Kreisberg, jeden z výkonných producentov superhrdinských seriálov stanice CW sa vyjadril, že by veľmi radi urobili “pravý veľký crossover”.

Crossover “Invasion” bol prvý veľký projekt, ktorý spojil hrdinov 4 seriálov do jednej 3 epizódovej minisérie. Ohlas na crossover bol pozitívny, Invázia mala mimoriadne vysokú sledovanosť. Spokojnosť bola teda na oboch stranách – aj na strane televízie, aj na strane divákov. Teraz je ten čas, kedy sa v televízii pomaly chystá prvotný plán pre ďalšie série – čo, kedy a ako bude odvysielané. Súčasťou debát je samozrejme aj budúcnosť crossoveru/crossoverov.

Kreisberg na tlačovej konferencii vyhlásil: ” Dúfame, že budúci rok urobíme pravý 4 dielny veľký crossover.” Inak povedané, všetky seriály by dostali rovnakú dávku akcie – na celú epizódu. Nebude to však jednoduchá záležitosť : “Jeden z najťažších momentov na zvládnutie je dostupnosť hercov, pretože seriály napredujú. Máme 4 seriály a je potrebné medzi nimi žonglovať.”

Viac:  Arrow – novinky o 6.sérii

Výkonný producent Kreisberg objasnil nielen plány, ako by to mohlo vyzerať, ale aj prečo bola vo veľkom crossoveri menej angažovaná Supergirl.

Bola to vec, ktorú sme neplánovali – pretože sme nevedeli, že sa Supergirl presunie z CBS na CW. Tento seriál sme nemali zabudovaný v našich plánoch na crossover.”
Určite by bolo veľmi náročné požičať si Karu z inej televízie, preto nebola do plánov zahrnutá. Ale keď sa veci zmenili, seriál Supergirl sa priradil do veľkého crossoveru aspoň záverečnými minútami.

Zdroj: justjared.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Marc Guggenheim sa zrejme preriekol!

Výkonný producent seriálu Arrow, Marc Guggenheim, prezradil okolnosti návratu Sladea Wilsona, ktorý je známy aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *