Na internet unikol trailer k seriálu Krypton

Trailer na seriál Krypton si nečakane našiel cestu na internet. Prvé zábery zo seriálu o starých rodičoch Supermana vyzerajú naozaj skvele.


Pozn. Televízia Syfy počas písania článku odstránila všetky kópie z youtube, preto je trailer zatiaľ nepreložený. Hneď ako bude možné beztrestne uverejniť trailer, pustíme sa do prekladu.

O seriáli sme dlho nepočuli, naposledy sa k nám donieslo, že natáčanie sa presúva do Srbska a v hlavnej úlohe uvidíme neznámych hercov, Cameron Cuffe si zahrá Seg-Ele, starého otca Kal-Ela a Georgina Campbellová si stvárni dcéru Alury Zod, Lytu Zod.

Seriál ešte nemá oficiálnu objednávku na celú sériu ale ako sa v traileri dozvieme, premiéru by mal mať v roku 2017, náš odhad je niekedy v septembri na začiatku sezóny 2017/2018. Vo videu vidíme, že vizuál je silno inšpirovaný filmom Man of Steel a aj tón seriálu sa nesie v podobnom vážnom duchu, niet divu keďže David S. Goyer spolupracoval na obidvoch projektoch.

Seriál sa bude odohrávať zhruba 100 rokov pred Man of Steel (resp. pred príchodom Supermana na Zem), preto očakávať nejaké spojenie s Arrowersom alebo DCEU by bolo zbytočné.

Zdroj: CBR.com

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Luke Cage opäť upozorňuje na svoju 2.sériu ďalším trailerom

O necelé 2 roky nato, čo Luke Cage predstavil svoj sólový seriál s nekonzistentnou odozvou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.