Na internet unikol trailer k seriálu Krypton

Trailer na seriál Krypton si nečakane našiel cestu na internet. Prvé zábery zo seriálu o starých rodičoch Supermana vyzerajú naozaj skvele.


Pozn. Televízia Syfy počas písania článku odstránila všetky kópie z youtube, preto je trailer zatiaľ nepreložený. Hneď ako bude možné beztrestne uverejniť trailer, pustíme sa do prekladu.

O seriáli sme dlho nepočuli, naposledy sa k nám donieslo, že natáčanie sa presúva do Srbska a v hlavnej úlohe uvidíme neznámych hercov, Cameron Cuffe si zahrá Seg-Ele, starého otca Kal-Ela a Georgina Campbellová si stvárni dcéru Alury Zod, Lytu Zod.

Seriál ešte nemá oficiálnu objednávku na celú sériu ale ako sa v traileri dozvieme, premiéru by mal mať v roku 2017, náš odhad je niekedy v septembri na začiatku sezóny 2017/2018. Vo videu vidíme, že vizuál je silno inšpirovaný filmom Man of Steel a aj tón seriálu sa nesie v podobnom vážnom duchu, niet divu keďže David S. Goyer spolupracoval na obidvoch projektoch.

Viac:  Flash – novinky o 4. sérii

Seriál sa bude odohrávať zhruba 100 rokov pred Man of Steel (resp. pred príchodom Supermana na Zem), preto očakávať nejaké spojenie s Arrowersom alebo DCEU by bolo zbytočné.

Zdroj: CBR.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Flash – novinky o 4. sérii

Štvrtá séria Flasha odštartuje epizódou Flash Reborn. Znamená to aj Barryho návrat?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *