Nový Star Trek sa začne natáčať už v apríli!

Pre priaznivcov science fiction filmov z prostredia vesmíru je na najbližšie roky pripravených hneď niekoľko noviniek. Jednou z nich bude aj Star Trek 3, vznikajúci pod taktovkou režiséra Justina Lina, ktorého talent mohli diváci oceniť napríklad v šiestom pokračovaní série Rýchlo a zbesilo. V kuloároch sa okrem informácií o novom scenári, ktorý píše Simon Pegg a nových prostrediach šepká taktiež o prítomnosti novej zápornej postavy, ktorú si pravdepodobne zahrá samotný Heisenberg – Bryan Cranston, známy z kultového seriálu Breaking Bad.

Potvrdená je taktiež prítomnosť troch nových ženských postáv, konkrétne kapitánky lode Federácie, prezidentky Spojených Federácií Planét a taktiež exmanželky admirála Leonarda McCoya, známeho aj pod prezývkou Bone. Postavu by mohla nahradiť Jocelyne Treadway alebo Pamela Branc, poprípade úplne nová, doposiaľ neznáma postava.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 9. november 2017

Prvá klapka oznamujúca začiatok natáčania filmu Star Trek 3 je stanovená na pätnásty apríl tohto roku a zmeny sa udejú aj v miestach natáčania. Zatiaľ čo predošlé filmy vznikli v priestoroch štúdií v Los Angeles, pre tento krát by sa štáb spolu s hercami mal vybrať do štúdií vo Vancouveri a podľa niektorých zdrojov by sa niektoré zo scén mohli natočiť aj v Južnej Kórei, konkrétne v metropole Seoul. Nech by film vznikol kdekoľvek, jedno je isté – pre všetkých milovníkov tejto vesmírnej ságy bude ôsmy júl v roku 2016 sviatkom. Práve vtedy sa totiž tvorcovia rozhodli predstaviť nový Star Trek celému svetu.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi

Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 9. november 2017

V kinách zavládlo jesenné počasie. Tento týždeň budú prevládať mrazivé trilery a detektívky, niečo veselšie sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *