Obrázky z natáčania Ready Player One

Steven Spielberg a Warner Bros pracujú na zaujímavom projekte “Ready Player One”. Príbeh bude natočený podľa rovnomennej knihy Ernesta Clinea a vo filme by sme mali  vidieť sci-fi svet v roku 2044. Máme k dispozícii prvé fotky z natáčania.

Film zobrazuje Zem v roku 2044, resp. hľadanie “zlatého vajca”, na ktorom sa podieľa celá populácia (veď kto by nechcel ľahko zbohatnúť?). Zlaté vajce je dedičstvo po svojráznom miliardárovi Hallidayovi. Poklad ukryl niekde v OASIS – vo virtuálnej realite, ktorá sa skladá zo stoviek planét. K pokladu Halliday nechal kľúč – veršovanú báseň, ktorú zatiaľ nikto nerozlúštil.

Nejaké časti príbehu sa odohrávajú aj v realite, ktorá nie je veľmi prívetivá. Fotky a videá z natáčania ukazujú, ako sa tvorcovia zatiaľ popasovali s filmom.

Neviem, čo presne sa deje  na pozadí vo videu, ale vyzerá to ako nejaký chaos…

Na poslednom obrázku môžete vidieť aj billboard s výzvou na pridanie k IOI – zlej organizácii, ktorá chce ovládnuť a spoplatniť celý OASIS. Pre všetkých užívateľov je to hrozba a ak by našli ľudia z IOI zlaté vajce prví, už by ich nič nezastavilo.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 19. október 2017

Samotných faktov o filme nie je veľa, WB ešte nezačali s marketingom, pretože premiéra je “v ďalekej budúcnosti“. Zatiaľ sú obsadení herci Tye Sheridan, Simon Pegg, T.J. Miller, Mark Rylance, Ben Mendelsohn a Olivia Cook. Od Spielberga sa od toho očakáva veľa a ak uspeje, určite to bude nezabudnuteľný film pre viacero generácii.

Ready Player One má naplánovanú premiéru 30. marca 2018.

Zdroj:screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *