PoP-Cult: volume 1 – nový magazín o popkultúre

Nový webový magazín odštartoval svojou prvou časťou. Dvaja mladí nadšenci (a odvážlivci) sa rozhodli povedať ľuďom prostredníctvom vlastného YouTube kanálu viac o populárnej kultúre. Idea magazínu PoP-Cult sa pretavila do reálnej podoby. PoP-Cult prináša informácie o komiksoch, spoločenských hrách, filmoch, seriáloch či literatúre.

Prvá časť, nazvaná PoP-Cult: volume 1, z celého portfólia popkultúry vyberá spoločenskú hru a komiks. Prvá časť magazínu PoP-Cult je teda rozdelená na dve menšie časti. V prvej časti sa pozriete na unboxing spoločenskej hry The Gallerist od vydavateľstva Eagle Gryphon Games a od úspešného autora Vitala Lacerdu. The Gallerist patrí svojim dizajnom a mechanizmami k súčasnej špičke moderných spoločenských hier.

Po rozobratí obsahu spoločenskej hry, PoP-Cult recenzuje minuloročnú noir kriminálku od osvedčenej dvojice Ed Brubaker a Sean Phillips s názvom The Fade Out. Komiks je opäť od indie vydavateľstva Image Comics a kresbou i naratívnou štruktúrou ponúka mnoho zábavy, krásnej hollywoodskej scenérie 50. rokov i kvalitnej zápletky.

Viac:  Týždeň Geeka #157 - Tri roky, Star Wars, Marry poppins, Doctor Who, Tick, JWP a Hviezdny taxík

PoP-Cult sa čoskoro vráti svojou druhou epizódou. Pomedzi to si však užijete aj ďalší obsah v podobe reakcií tímu PoP-Cult na vybrané trailery alebo záznamy z hrania rôznych počítačových hier. Facebooková stránka magazínu PoP-Cult okrem toho denne prináša informácie a tipy, ale napríklad aj živé vysielanie po filme X-Men: Apocalypse.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom.Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Novinky z videohernej konferencie E3 2017

Najväčšia videoherná výstava je už za nami. E3 nám odhalila obrovské množstvo nových informácii, ktoré …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *