Pracuje štúdio Warner Bros na filme Superman: Red Son?

O tom, že sa pracuje na filme Man of Steel 2 nemožno pochybovať. Možno to však nie je jediný Superman, ktorého v dohľadnej dobe štúdio WB natočí. Na internete sa začína špekulovať, že sa potajomky chystá film Superman: Red Son. Môžu za to záhadné tweety na Twitteri.

Konverzácia so záhadnými tweetmi prebehla medzi režisérom Vogt-Robertsom (Kong: Ostrov lebiek) a Markom Millarom, autorom mini-série Superman: Red Son. Vogt Roberts mal záujem o spracovanie Superman: Red Son, z jeho pohľadu to bola “najväčšia punk-rocková vec, ktorú DCEU môže vytvoriť”. Avšak, jeho návrh pred pár mesiacmi WB nezaujal. Popritom, Vogt-Roberts nechcel veľa, dokonca ani neplánoval obsadiť Henryho Cavilla a Bena Afflecka. Poďme však späť do súčasnosti. Začalo to týmito nevinnými tweetmi. Na Twitteri sa Millar a Vogt-Roberts dohadovali, či je Vogt-Roberts Batman:

Vogt-Roberts napísal Millarovi: Batmobile, batwing, batbeard.. Práve ste odhalili moju tajnú identitu a ja Vás budem musieť niekam zamknúť ako svojho superzloducha. Millarova reakcia bol obrázok Batmana s popisom “Vysvetlite toto, pán “Vogt-Roberts“. Vogt-Roberts napísal, že mu to pripomína “ako mohol vyzerať Batman vo verzii Red Son” ale “bohužiaľ sa nekoná“. Millar tentokrát odpísal: “Počuli ste, že WB vyberá režisérov Red Sona? Dvaja rozdielni kamaráti v posledných dvoch mesiacoch. To je naozaj Putinova Amerika.

Millar však neobjasnil, aké vážne sú plány štúdia s komiksom Red Son:

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 23. november 2017

Je to niečo čo naozaj plánujú? Netuším. Mám kamarátov vo Warner Bros ale nikdy sme sa o tom nerozprávali… Vždy sa nájde 50 konverzácii na každý pripravovaný komiksový film a pokiaľ ja viem, toto je niečo, čo je práve v konverzačnej rovine.”

O čom je Superman: Red Son?

Superman, pozemským menom Clark Kent pochádza z Kansasu… Nie. Na to všetko môžete zabudnúť. Red Son je 3-dielny komiksový príbeh, ktorý rozpráva alternatívny príbeh Supermana. Malý Kal pristál na ukrajinskej farme a keďže bol vychovávaný v Sovietskom zväze, aj jeho hodnoty sú iné. Pracuje ako novinár v novinách Pravda, mená jeho rodičov sú “top-secret”. Superman je vykreslený ako šampión, ktorý bráni záujmy obyčajných robotníkov. Bojuje nikdy nekončiaci boj za Stalina, socializmus a medzinárodnú expanziu Varšavskej zmluvy.

Viac:  9 nových komiksových seriálov sezóny 2017/2018

Zdroj: denofgeek.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *