Prehľad obnovených/zrušených komiksových seriálov sezóny 2014/2015

Už dlhšie vieme, že ďalšiu sériu dostanú seriály Walking Dead (6. séria), Daredevil (2. séria), Gotham (2.séria), Arrow (4.séria) a Flash (2. séria). Ale ako sú na tom ostatné komiksové seriály?

Agent Carter | Potvrdená 2. séria
Prvá séria si udržiavala solídne ratingy, síce možno nie také ako ABC očakávalo od Marvelovského seriálu. Ale sledovanosť repríz a online streamu vyrovnalo straty pri premiérach.

Druhú sériu uvidíme v roku 2016.

Agents of S.H.I.E.L.D. | Potvrdená 3. séria
Obnovenie Agentov prišlo ešte pred finále druhej série. A nie je sa vôbec čomu čudovať, fanúšici si druhú sériu veľmi pochvaľujú, ohlasy na ňu sú oveľa lepšie ako na prvú sériu.

Agents Of S.H.I.E.L.D.  tretia séria

iZombie | Potvrdená 2. séria
iZombie je tretí najlepší seriál od CW hneď po Arrowovi a Flashovi. Preto objednanie 2. série nie je vôbec prekvapením, adaptácia DC Comics/Vertigo zažíva od jari pekný úspech. iZombie si udržiava vysoký ranting a dokonca tento týždeň prekonal Flasha v sledovanosti reprízy.

Viac:  Marc Guggenheim sa zrejme preriekol!

Druhú sériu uvidíme na budúci rok v marci.

iZombie-poster

Powers | Potvrdená 2. séria
Originálny seriál stanice PlayStation Network dostal druhú sezónu. Podľa vice prezidenta Johna Kollera je Powers obrovským úspechom streamu a dúfa, že sa seriál stal základným pilierom ďalšej originálnej tvorby pre Playstation Plus.

Druhá séria ešte nemá presný dátum ale dá sa predpokladať, že ju uvidíme na jar 2016.

Constantine | Zrušený
NBC definitívne potvrdilo zrušenie Constatina, Warner Bros. sa mu snaží nájsť nový domov ale zatiaľ to nevyzerá príliš dobre. Chvíľu to vyzeralo, že projekt prichýli SyFy a zmení ho na trvdršiu verziu Hellblazer, ale ani z tohto zrejme nič nebude.

Daniel Cervone na svojom Twitteri oznámil: “Sľúbil som, že sa o novinky podelím, akonáhle nejaké budú. Bohužiaľ, tieto novinky nie sú potešujúce. Herci aj scenáristi dostali priepustku, ich zmluvy sa rušia. Štúdio sa snažilo nájsť pre seriál nový domov, za čo sme mu navždy vďační a však tieto snahy nikam neviedli. Ospravedlňujem sa, nemám viac informácií o tom, kde bol seriál ponúkaný. Môžem len povedať, že je skutočne zrušený. “

constantine

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Arrow obsadil Sladeovho syna, tešiť sa zrejme môžeme aj na Arsenala

Slade Wilson bol kľúčovou postavou finále 5. série a už dávnejšie je jasné, že ho uvidíme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *