Premiéra Aquamana sa posúva na december!

Pokiaľ bude Aquaman naozaj kvalitný, tak sa ako komiksoví fanúšici dočkáme pekného darčeku pod stromček, pretože premiéra Aquamana sa posúva na december. DCEU sa v poslednom čase dostávalo fanúšikov do povedomia najmä prostredníctvom sólovej snímky Batmana, keďže sprevádzali ju nemalé problémy, a tak po ustálení vôd odľahlo nie len štúdiu Warner Bros., ale aj Benovi Affleckovi, ktorý to taktiež nemal najľahšie ako v kariére, tak aj v osobnom živote už či si spomenieme na jeho nedávnu “kauzu” ohľadom rozvodu s Jennifer Garner alebo na problémy s alkoholom, nad ktorým vyhral s pomocou liečby, tak dúfajme, že bude účinná.

Ale vráťme sa k Aquamanovi. Ako vieme, tak o réžiu sa postará novodobý horrorový kráľ James Wan a za písacím stolom sedí Will Beall, ktorý ma na svedomí scenár filmu Gangster Squad. O obsadení snáď ani nie je potrebné hovoriť a spomenúť môžem napríklad “fámy”, ktoré sa nesú okolo Nicole Kidman a tá sa má údajne zmocniť postavy Atlanny. Spočiatku bol pre film určený dátum premiéry 5.októbra 2018, ale veci sa zmenili a Warner Bros. posúvajú premiéru na 21.decembra 2018, teda na Vianočné sviatky. Tento dátum nebol pôvodne vôbec zamýšľaný, lebo Aquaman by musel konkurovať pokračovaniu Avatara, no James Cameron opäť odsunul premiéru, a tak Warner Bros. využili túto situáciu a s vidinou väčšieho zisku to presunuli . Túto informáciu potvrdil aj samotný režisér James Wan tweetom na svojom profile.

Zdroj: cosmicbooknews.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Očakávaný trailer filmu Solo: A Star Wars Story je konečne vonku!

Po dlhom čakaní na prvý trailer filmu Solo: A Star Wars Story k nám dnes konečne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *