Premiéra Aquamana sa posúva na december!

Pokiaľ bude Aquaman naozaj kvalitný, tak sa ako komiksoví fanúšici dočkáme pekného darčeku pod stromček, pretože premiéra Aquamana sa posúva na december. DCEU sa v poslednom čase dostávalo fanúšikov do povedomia najmä prostredníctvom sólovej snímky Batmana, keďže sprevádzali ju nemalé problémy, a tak po ustálení vôd odľahlo nie len štúdiu Warner Bros., ale aj Benovi Affleckovi, ktorý to taktiež nemal najľahšie ako v kariére, tak aj v osobnom živote už či si spomenieme na jeho nedávnu „kauzu“ ohľadom rozvodu s Jennifer Garner alebo na problémy s alkoholom, nad ktorým vyhral s pomocou liečby, tak dúfajme, že bude účinná.

Ale vráťme sa k Aquamanovi. Ako vieme, tak o réžiu sa postará novodobý horrorový kráľ James Wan a za písacím stolom sedí Will Beall, ktorý ma na svedomí scenár filmu Gangster Squad. O obsadení snáď ani nie je potrebné hovoriť a spomenúť môžem napríklad „fámy“, ktoré sa nesú okolo Nicole Kidman a tá sa má údajne zmocniť postavy Atlanny. Spočiatku bol pre film určený dátum premiéry 5.októbra 2018, ale veci sa zmenili a Warner Bros. posúvajú premiéru na 21.decembra 2018, teda na Vianočné sviatky. Tento dátum nebol pôvodne vôbec zamýšľaný, lebo Aquaman by musel konkurovať pokračovaniu Avatara, no James Cameron opäť odsunul premiéru, a tak Warner Bros. využili túto situáciu a s vidinou väčšieho zisku to presunuli . Túto informáciu potvrdil aj samotný režisér James Wan tweetom na svojom profile.

Zdroj: cosmicbooknews.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sólo film s Black Widow má svoju režisérku

Marvel Studios a Kevin Feige sľubovali film o ich prvej ženskej supehrdinke Black Widow už roky. Fanúšikovia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.