Promo video a fotky k veľkému crossoveru

Len dva týždne nás delia od začiatku veľkého crossoveru a najväčšieho superhrdinského stretnutia. V tomto článku nájdete fotky, promo video a aj malé spoilery (napr. kostým Citizena Steela).

Na úvod začnime promo videami:

Felicity to nazýva “best team-up ever” (najlepší tímové zoskupenie) a pravdepodobne nie je ďaleko od pravdy. Spojenie superhrdinských síl (z viacerých vesmírov) bude pravdepodobne najväčšie, aké kedy bolo na obrazovkách.

Barry/ Flash všetkým predstaví Supergirl. Jej prítomnosť je potrebná, pretože nepriatelia sú mimozemšťania. Nie všetci budú rovnako nadšení príchodom Supergirl – z Oliverovho mrzutého výrazu je viac ako isté, že sa nestanú kamaráti na počkanie, Legendy však vyzerajú priateľskejšie.

V druhom promo videu môžete zachytiť aj trochu z akcie – mimozemšťanov Dominatorov alebo aj Deathstrokea. Z proma sme sa dozvedeli, že tam bude taktiež aj HR Wells.

Crossover bude zároveň 100. epizódou seriálu Arrow a pri tejto veľkej udalosti uvidíme aj postavy, ktoré sú v Arrowovi aktuálne mŕtve – Robert a Moira Queenovci, Laurel Lance. Ako ožijú a či sa pridajú k ostatným hrdinom je zatiaľ veľkou záhadou.

Keďže v crossoveri bude Sara Lance a jej sestra Laurel má byť nejako opäť medzi živými, bola na mieste otázka, či sa sestry stretnú – a podľa fotky z epizódy áno. Neviem, o čo presne na obrázku ide, avšak na boj s mimozemšťanmi sú tie dve až neprimerane vymaľované – skôr to vyzerá, akoby Laurel išla na svadbu (ale po oživení svadba? to by Arrow prekonal svoje hranice neuveriteľnosti).

Arrow Season 5, Episode 8 - "Invasion" - Nov. 30, 2016 (L-R): Katie Cassidy as Laurel Lance and Caity Lotz as Sara Lance/White Canary

Čo sa týka vyššie avizovaného spoileru, tu máte možnosť vidieť kostým Citizena Steela:

Citizenov oblek sa podobá na oblek jeho starého otca, len je trošku modernejší (a neviem prečo mi pripomína Spidermana). A nezdá sa Vám, že aj Ray Palmer má na sebe základnú časť svojho super obleku?

Od dohadov prejdime k faktom – crossover Invasion! začne 28.11 záverom epizódy Supergirl a pokračovať bude v utorok vo Flashovi, v stredu v Arrowovi (epizóda č. 100) a vo štvrtok skončí crossover v seriáli Legends of Tomorrow.

Zdroje: comicbook.com, screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Jessica Jones pátra po svojej minulosti v traileri pre 2.sériu

Po dlhých 3 rokoch čakania sa Jessica Jones konečne vracia so svojim sólovým seriálom a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *