Prvá obsadená rola v novom Marvelovskom seriáli Legion

Do pripravovaného seriálu stanice FX, zasadeného do univerza filmovej série X-Men, bola obsadená hviezda seriálu Fargo, Rachel Keller. Zatiaľ nepomenovaná postava, ktorú bude Keller stvárňovať, je opísaná ako „energická a optimistická dvadsiatnička“, ktorej schopnosti majú spojitosť s ľudským dotykom, podobne ako schopnosť slávnejšej kolegyne z kruhov X-Menov, Rogue.

fargo_s2_rachelkeller

Keller je známa ako Simone Gerhardt, krásna a nebezpečná femme fatale zo seriálu Fargo, ktorého tvorca Noah Hawley je zároveň výkonným producentom seriálu Legion. Takisto ste ju mali možnosť vidieť v menších rolách v seriáloch ako Supernatural alebo The Mentalist.

Seriál bude sústredený na postavu Davida Charlesa Hallera a.k.a Legion, syna Charlesa Xaviera a.k.a. Professor X. Legion je z marvelovských komiksov známy svojimi mentálnymi problémami, zahŕňajúcimi rozdvojenú osobnosť a schizofréniu. Inak tomu nebude ani v po ňom pomenovanom seriáli, ktorého oficiálny opis znie nasledovne: „Odkedy bol David teenager, trpel duševnou chorobou. Ako diagnostikovaný schizofrenik bol častým návštevníkom psychiatrických oddelení. No po zvláštnom stretnutí s iným pacientom je konfrontovaný s možnosťou, že hlasy, ktoré počuje a vízie, ktoré vidí, by mohli byť skutočné.“

Legion, spolu so seriálom Hellfire, sú televíznym rozšírením filmovej série X-Men, ktorá začala v roku 2000 a do ktorej v tomto roku pribudne už ôsmy celovečerný film X-Men: Apocalypse.

Viac:  Vitajte na Earth-X!

Zdroje: comicbookresources, hollywoodreporter, screenrant

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Krack

Študent IT, filmový a seriálový geek, zarytý fanúšik Star Wars a MCU, plne odhodlaný sa o svoje nadšenie podeliť s celým svetom.

Určite si prečítaj

Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Tom Cavanagh stvárnil v seriáli Flash viacero postáv. A vďaka fotkám z natáčania je isté, že sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *