Prvé reakcie na Deadpoola: Najlepšia adaptácia Marvelu

Fanúšikovia v New Yorku a Los Angeles mali ako prvý možnosť vidieť film o novom hrdinovi zo sveta X-Menov. Prvé reakcie vybranej skupiny fanúšikov boli veľmi pozitívne, niektorí dokonca vravia o najlepšej Marvel adaptácií, z čoho vyplýva nadmerná spokojnosť s výsledkom filmu režírovaného Timom Millerom.

Hlavná hviezda Ryan Reynolds bol na monitorovaní v New Yorku, zatiaľ čo Miller sa nachádzal v Los Angeles bok po boku s Brianou Hildebrandovou, tvorcom Robom Liefeldom, scenáristami Rhettom Reesom a Paulom Hernickom, producentom Simonom Kinbergom aj s komiksovou legendou Stanom Leem.

Deadpool  je významným krokom vpred pre superhrdinské filmy, pretože predstavuje debut pre superhrdinské filmy s rantingom R.

Napriek tomu, že pre túto chvíľu sú recenzie pozitívne, uvidíme aký druh filmovej kritiky sa privalí po oficiálnej premiére, ktorá sa uskutoční  12. Februára.

Viac:  Marc Guggenheim sa zrejme preriekol!

Zdroj:  collider.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Lívia Kelebercová

Lívia Kelebercová
Zdravím každého, čo si klikol na môj profil:) Som kreatívna študentka ktorej záľubou je písanie článkov a elektronických kníh na akékoľvek témy

Určite si prečítaj

Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

Už takmer o mesiac sa Justice League premiérovo predstaví v našich kinách, no ešte predtým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *