Prvé zábery Alicii Vikander ako novej Lary Croft

Najprv sa Alicia Vikander nezdala ako najlepšia voľba na rolu pôvabnej archeologičky menom Lara Croft, ale prvé zábery z natáčania vyvracajú tieto unáhlené závery. Hlavným problémom boli ako pri Wonder Woman(Gal Gadot), tak aj Lare Croft práve proporcie, na ktorých sú najmä fanúšici dosť zasadnutí. Ale nenachádzame sa v 80.-90.rokoch, a tak veľké prsia už viackrát nezaručujú úspech a pri kastingu sú prvoradé lepšie herecké výkony, ako sme si to mohli všimnúť pri vyššie spomínanej Gal Gadot alebo dokonca Brie Larson, ktorá bola počas minulého roku obsadená do role Captain Marvel.

Prvé zábery boli spravené na natáčaní v Južnej Afrike, kde sa Alicia Vikander ešte len „zahrievala“ pri robení vlastných kaskadérskych kúskov. Nižšie Vám prikladám obsiahlu sadu obrázkov, kde môžete vidieť Aliciu Vikander v akcii.

Alicia sa zjavne nebojí vlastných stuntov a aj napriek relatívne negatívnej odozve zo strany fanúšikov pri jej obsadení pôsobí ako správna voľba a môže nám priniesť niečo, čo Angelina Jolie vo svojej pôvodnej sérii nedokázala. V USA má Tomb Raider odbiť svoju premiéru 16.marca 2018 a u nás bude rozdiel možno pár týždňov, a tak dúfajme, že táto filmová adaptácia hernej predlohy bude naozaj stáť za to.

Zdroj: dailymail.co.uk

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sólo film s Black Widow má svoju režisérku

Marvel Studios a Kevin Feige sľubovali film o ich prvej ženskej supehrdinke Black Widow už roky. Fanúšikovia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.