Prvý pohľad na nový vzhľad Thanosa v Avengers: Infinity War?!

D23 je veľtrh alebo skôr výstava, kde sa verejnosť dozvedá nové informácie zo sveta filmov od Disney. Pod značku Disney patria aj filmové spoločnosti ako Pixar, Lucasfilm, no hlavne Marvel, ktorý pripravil pre návštevníkov tejto akcie nevšedné prekvapenie. Okrem skutočných rekvizít a kostýmov z filmu Thor: Ragnarok alebo Black Panther vystavil aj sochu Thanosa. Jeho vzhľad sa však odlišuje od toho, ktorý poznáme buď z potitulkových scén alebo zo Strážcov galaxie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt thanos d23

Môžeme vidieť, že ide o naozaj mohutnú sochu Thanosa, ktorého stvárni Josh Brolin, i keď pravdepodobne nejde o jeho skutočnú veľkosť vo filme. Tento vzhľad však neobsahuje zlatú helmu a výzbroj, akú zvyčajne používa, no aj tak je z neho cítiť strach a túžbu zničiť Avengerov, ale hlavne dobyť vesmír prostredníctvom kameňov nekonečna. Tiež si môžeme všimnúť, že zatiaľ nemá pripevnenú nekonečnú rukavicu s kameňmi.

 

Viac:  Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

 

Ďalej sa tam nachádzajú kostýmy z filmu Black Panther, ktorý uvidíme na začiatku budúceho roka. Nový oblek Black Panthera, ale aj všetky ostatné kostýmy sme už mohli vidieť pred mesiacom v teaser trailery na jeho sólový film. Sú tu však aj kostýmy z filmu Thor: Ragnarok, kde zaujme hlavne Thorovo gladiátorské brnenie a prilba, ale aj nový plagát k filmu. Určite nezabudnite, že už o chvíľu začína Comic Con v San Diegu a práve možno tam uvidíme Thanosa v jeho plnej sile.

Viac:  Hiroyuki Sanada sa pridá k hereckému obsadeniu druhej série Westworld a Avengers 4

                                                                                                                                                                                          Zdroj: newsarama.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *