Prvý pohľad na Sigourney Weaver v roli hlavného oponenta Defenderov

Po tom, čo sme sa v novembri dozvedeli o obsadení legendárnej herečky Sigourney Weaver do roli hlavného oponenta Merveláckych Defenderov, sa strhla vlna špekulácie o postave, ktorú stvárni. No okrem týchto špekulácií sme sa dozvedeli meno postavy, ktorým je “Alexandra” a túto informáciu fanúšikom zdelil “showrunner” seriálu The Defenders Marco Ramirez:

Sigourney je taký typ osoby, ktorá je múdra, ale zároveň dokáže držať plameňomet. Jej postava je veľmi vplyvná osobnosť v New Yorku. Je všetkým, čím je samotná Sigourney: sofistikovaná, chytrá a nebezpečná.

Z doteraz uvedených indícií môžeme usúdiť, že “Alexandra” bude predstavovať silnú postavu, ktorá nemusí nutne oplývať nadprirodzenými schopnosťami, aby pekne potrápila Defenderov, a tak by som ju skôr zaradil do kategórie, v ktorej sa nachádza práve aj Wilson Fisk(a ten si v podaní Vincenta D’Onofria vyslúžil titul jedného z najlepších záporákov MCU, pokiaľ nie dokonca najlepšieho), teda dalo by sa povedať, že je tu možnosť špinavej hry, ktorá sa v týchto medziach ponúka.

Považujete voľbu Sigourney Weaver na post hlavnej zápornej postavy 1.série seriálu The Defenders za dobrý úkon alebo by ste hádam vedeli predstaviť niekoho lepšieho na tomto poste?

Zdroj: comicbook.com

Netflix plánuje uverejniť Defenders niekedy v lete.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dočkáme sa piatej série Gothamu?

Štvrtá séria seriálu Gotham je takmer na konci a fanúšikovia si kladú jednu otázku. „Bude …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *