Prvý pohľad na Sigourney Weaver v roli hlavného oponenta Defenderov

Po tom, čo sme sa v novembri dozvedeli o obsadení legendárnej herečky Sigourney Weaver do roli hlavného oponenta Merveláckych Defenderov, sa strhla vlna špekulácie o postave, ktorú stvárni. No okrem týchto špekulácií sme sa dozvedeli meno postavy, ktorým je “Alexandra” a túto informáciu fanúšikom zdelil “showrunner” seriálu The Defenders Marco Ramirez:

Sigourney je taký typ osoby, ktorá je múdra, ale zároveň dokáže držať plameňomet. Jej postava je veľmi vplyvná osobnosť v New Yorku. Je všetkým, čím je samotná Sigourney: sofistikovaná, chytrá a nebezpečná.

Z doteraz uvedených indícií môžeme usúdiť, že “Alexandra” bude predstavovať silnú postavu, ktorá nemusí nutne oplývať nadprirodzenými schopnosťami, aby pekne potrápila Defenderov, a tak by som ju skôr zaradil do kategórie, v ktorej sa nachádza práve aj Wilson Fisk(a ten si v podaní Vincenta D’Onofria vyslúžil titul jedného z najlepších záporákov MCU, pokiaľ nie dokonca najlepšieho), teda dalo by sa povedať, že je tu možnosť špinavej hry, ktorá sa v týchto medziach ponúka.

Viac:  Novinky zo sveta DC seriálov + promo trailer

Považujete voľbu Sigourney Weaver na post hlavnej zápornej postavy 1.série seriálu The Defenders za dobrý úkon alebo by ste hádam vedeli predstaviť niekoho lepšieho na tomto poste?

Zdroj: comicbook.com

Netflix plánuje uverejniť Defenders niekedy v lete.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Druhý trailer k seriálu Punisher odhaľuje dátum premiéry!

Najnovší seriál spoločnosti Netflix v spolupráci s Marvelom, The Punisher, oficiálne uvidíme v premiérovom dátume …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *