Prvý teaser trailer nám predstaví Ryana Goslinga ako nového Blade Runnera

Na pokračovanie Sci-Fi klasiky Blade Runner sa čakalo dlhých 34, resp. 35 rokov, ale po príchode prvého teaser traileru sa nejaví márnym.  Snímok Blade Runner z roku 1982 sa stal kultovou Sci-Fi klasikou a prostredníctvom svojho zaujímavého spracovania budúcnosti, o ktoré sa postarala knižná predloha autora Philipa Kindreda Dicka s názvom „Snívajú androidi o elektrických ovečkách?“, sa výrazne odrazilo na ďalšom vývoji Sci-Fi kinematografie. Čo je vlastne iba pár uvedených príkladov, ktoré učinili zo snímku Blade Runner kultovú klasiku. Teda ten pocit úľavy, kvôli koncu čakania je naozaj oprávnený.

Teaser trailer snímku Blade Runner 2049 sa zameriava na novú generáciu komanda menom Blade Runner, ktorého hlavnou úlohou je likvidácia neprospešných replikantov. V podstate dej je zasadený desiatky rokov po udalostiach, ktoré sa odohrali v prvom dieli, čo nasvedčuje aj účasť Harrisona Forda a ten je, povedzme si to na rovinu, o niečo starší, a tak si opäť zahrá rolu Ricka Deckarda. Rolu predstaviteľa novej generácie členov komanda Blade Runner zaujal stále viac a viac známejší Ryan Gosling, ktorý sa predstaví v roli postavy Officer K. Okrem predstavenia základov filmu sa toho veľa navyše neukázalo. Veď predsa len sa jedná iba o teaser trailer, čo svedčí aj o fakte, že sa skôr či neskôr dočkáme prvého plnohodnotného traileru.

Momentky z traileru:

Snímok Blade Runner 2049 zavíta do lokálnych kín 5.10.2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prezident DC Entertainment, Geoff Johns, odstupuje zo svojej pozície

Je to už niekoľko dní, čo sa tak stalo, no našťastie, Geoff Johns dôvod svojho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.