Prvý trailer k filmu Warcraft

Prvý trailer k dlho očakávanému filmu Warcraft je konečne tu.

Mierumilovná ríša Azerothu stojí na pokraji vojny, čelí hrôzostrašným nájazdníkom: Orkom, utekajúcich zo svojho umierajúceho domova aby si kolonizovali ďalší. Keď sa portál otvorí prepoja sa dva svety, jedna armáda čelí zničeniu a druhá čelí vyhynutiu. Dvaja hrdinovia, z opačných strán, na seba narazia a rozhodnú o osude svojej rodiny, svojich ľudí a ich domove. Tak začína veľkolepá sága o moci a obetiach, v ktorej má vojna mnoho tvárí a každý za niečo bojuje.

Warcraft réžíruje Duncan Jones (Moon, Source Code) a spolu s Charlesom Leavittom napísal aj scenár. Vo filme si zahrali Travis Fimmel (Vikings), Dominic Cooper (Preacher), Ruth Negga (Agents of S.H.I.E.L.D.), Robert Kazinsky (Pacific Rim), Ben Foster (Lone Survivor), Ben Schnetzer (The Book Thief), Clancy Brown (Sleepy Hollow), Paula Patton (Mission: Impossible – Ghost Protocol) a Daniel Wu (The Man With The Iron Fists).

Viac:  Thor: Ragnarok nikdy nebol braný vážne vraví režisér filmu

Warcraft príde do kín 10. júna 2016.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Prečo Thor nebol vo filme Captain America: Civil War? Môže za to Thanos!

Pred rokom sme mohli vidieť najväčších hrdinov sveta stáť proti sebe vo veľkolepej “občianskej vojne“. …

Komentár

  1. Matej

    Neskutočný trailer, hrozne sa na toto teším. Čakám na tento film od vtedy čo boli prvé náznaky že by mal byť o Warcrafte film, čo boli moje časy na základnej škole. Mrzí ma však to, že netočili viacej v prírode ale skôr sú to všetko efekty (čítal som niekde, že práca v externom prostredí bola asi 2 hodiny ale čo je na tom pravda neviem).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *