-The-font-b-Punisher-b-font-Skull-Vinyl-Decal-Car-Window-Sticker-Marvel-font-b

Punisher bude v druhej sérii Daredevila

Seriálový Daredevil zaznamenal obrovský úspech u divákov a kritiky. Prvá séria patrí k najväčším úspechom stremovacej služby Netflix. A tak sa netreba diviť, že Marvel sa z toho snaží vyťažiť čo najviac. V druhej sérii Daredevila preto uvidíme aj jednu z najobľúbenejších postáv, Punishera.

Punisher (vlastným menom Frank Castle) je vojnový veterán, ktorý sa podujal zničiť zločincov. Pritom používa oveľa brutálnejšie metódy, ako ostatný superhrdinovia. Mučenie a strelné zbrane sú preňho bežné pracovné nástroje. Rovnako ako Daredevil, Punisher operuje v New Yorku a ich komiksové verzie majú bohatú históriu.

Okrem toho Marvel ohlásil aj herca, ktorý si Punishera zahrá. Je ním Jon Bernthal, ktorý už ukázal, že zvládne drsnú akciu. Môžete ho poznať z filmu Fury, alebo ako Shanea Walsha zo seriálu The Walking Dead.

Druhá séria Daredevila bude dostupná v apríli 2016. Zatiaľ nevieme, či Punisher dostane v budúcnosti vlastný seriál. Ale v prípade úspechu druhého Daredevila to je viac ako pravdepodobné.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

crossover

Vieme kto bude záporák vo Veľkom crossoveri!

Veľký crossover bude veľkou udalosťou pre štyri seriály CW – Supergirl, Flash, Arrow a Legends …

Komentár

  1. no ještě hrál toho drsnáka ve Vlku z Wallstreetu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *