Punisher dostane svoj vlastný seriál!

Nie je to tak dávno, čo Netflix vypustil do sveta očakávanú druhú sériu Daredevila, kde sa spektrum postáv poriadne zväčšilo a na prosbu fanúšikov ohľadom vlastného seriálu Punishera už stihli odpovedať. Frank Castle aka Punisher doposiaľ zahviezdil vo viacerých celovečerných snímkoch, ale až účasť v Daredevilovi od Netflixu mu zabezpečila, resp. Jon Bernthal mu zabezpečil adekvátnu popularitu, čo si samozrejme všimla spoločnosť Netflix, ktorá to všetko produkuje. Dolph Lundgren, Thomas Jane či Ray Stevenson. Všetci títo menovaní herci sa snažili priniesť Punisherovi tú potrebnú hĺbku, aby sa postava stala kultom. Ale až s príchodom Jona Bernthala na pľac Daredevila sa očakávania priam prevýšili.

jon-bernthal-gets-one-step-closer-to-going-full-punisher-574831

Jon Bernthal priniesol do bezhlavého zabíjania zmysel, ktorý nikto predtým nedokázal spraviť. Silné emocionálne scény, brutálne bitky a úžasné dialógové výmeny. To všetko priniesol Jon Bernthal so svojím pojatím Franka Castlea a pre nejedného diváka sa stal hlavným stredobodom celej druhej série Daredevila. Po takýchto kladných ohlasoch by priemerný divák očakával ohlásenie vlastného seriálu Punishera ihneď, ale Netflix nás nechali čakať až doteraz, kedy sme sa dozvedeli o jeho oficiálnom potvrdení.

dds2punisher-170419

O chod celého seriálu sa postará Steve Lightfoot, ktorý je zároveň aj výkonným producentom a už teraz je z jeho vyhlásenia známe, že sa nevie dočkať, kým sa ponorí do sveta Punishera. Takže ďalší člen skupiny The Defenders dostáva svoj vlastný seriál po Daredevilovi, Jessice Jones, Lukeovi Cageovi a Iron Fistovi. Všetky menované postavy spoja svoje sily v spomínaných The Defenders.

V koho podaní máte Punishera najradšej?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Jessica Jones pátra po svojej minulosti v traileri pre 2.sériu

Po dlhých 3 rokoch čakania sa Jessica Jones konečne vracia so svojim sólovým seriálom a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *