Reportáž z Geekfestu 2016

Magazín PoP-Cult si nemohol nechať ujsť Žiarsky Geekfest. Jeho prvý ročník sa konal 25. a 26. júna 2016. V Mestskom kultúrnom centre v Žiari nad Hronom sa stretol svet sci-fi, fantasy a japonskej kultúry. Zaujímavé prednášky, workshopy, spoločenské hry, súťaže a turnaje či premietanie filmov a diskusie.

Reportáž od tímu PoP-Cult, vo svojich takmer dvadsiatich minútach, ponúka intuitívny pohľad na cestu dvoch geekov z východu na stred Slovenska. Nájdete v nej nielen množstvo záberov na program festivalu, ale aj komentáre PoP-Cultu o tom, čo všetko mohol taký geek na festivale zažiť. Na záver reportáže PoP-Cult zhodnotil a zosumarizoval aj celkový priebeh, organizačné zručnosti tímu v pozadí Geekfestu, kvalitu programovej náplne, ale aj miestnu pizzu.

V reportáži nájdete aj množstvo zaujímavých rozhovorov s organizátormi, cosplayermi, Slovenskou asociáciou Šógi či majiteľmi a prezentujúcimi z rôznych obchodov s kartovými hrami, komiksami, knihami alebo figúrkami. Dozviete sa napríklad aj to, či sa už teraz chystá druhý ročník Žiarskeho Geekfestu, a či bol ten prvý vydarený.

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom.Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

DC Rebirth prichádza na Slovensko

Máte radi hrdinov z komiksového sveta DC a premýšľali ste, že začnete čítať komiksy? Teraz …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.