Reportáž z Geekfestu 2016

Magazín PoP-Cult si nemohol nechať ujsť Žiarsky Geekfest. Jeho prvý ročník sa konal 25. a 26. júna 2016. V Mestskom kultúrnom centre v Žiari nad Hronom sa stretol svet sci-fi, fantasy a japonskej kultúry. Zaujímavé prednášky, workshopy, spoločenské hry, súťaže a turnaje či premietanie filmov a diskusie.

Reportáž od tímu PoP-Cult, vo svojich takmer dvadsiatich minútach, ponúka intuitívny pohľad na cestu dvoch geekov z východu na stred Slovenska. Nájdete v nej nielen množstvo záberov na program festivalu, ale aj komentáre PoP-Cultu o tom, čo všetko mohol taký geek na festivale zažiť. Na záver reportáže PoP-Cult zhodnotil a zosumarizoval aj celkový priebeh, organizačné zručnosti tímu v pozadí Geekfestu, kvalitu programovej náplne, ale aj miestnu pizzu.

Viac:  Týždeň Geeka #166 - IstroCon a Comics Salón 2017

V reportáži nájdete aj množstvo zaujímavých rozhovorov s organizátormi, cosplayermi, Slovenskou asociáciou Šógi či majiteľmi a prezentujúcimi z rôznych obchodov s kartovými hrami, komiksami, knihami alebo figúrkami. Dozviete sa napríklad aj to, či sa už teraz chystá druhý ročník Žiarskeho Geekfestu, a či bol ten prvý vydarený.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

PoP-Cult

PoP-Cult

Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom.

Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Týždeň Geeka #166 – IstroCon a Comics Salón 2017

Špeciálny diel Týždňa geeka zo slovenského IstroConu a Comics Salónu 2017 vám ukazuje, o čo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *