Réžie pokračovania Deadpoola sa ujal David Leitch!

Len pred nedávnom sa k nám doniesli správy o neočakávanom odchode Tima Millera a už teraz sa dozvedáme meno jeho nástupcu a stane sa nim David Leitch! Možno, že Vám toto meno spočiatku vôbec nič nehovorí, ale poznáte ho ešte lepšie než by ste si sami mysleli, keďže David Leitch bol co-director filmu John Wick a práve tento snímok mu zabezpečil relatívne veľkú popularitu o čom svedčia aj nasledujúce roky, kde má toho nemalo naplánovaného a do svojho diára si pripisuje aj réžiu snímku Deadpool 2. O tom, že post Tima Millera zaujme David Leitch, sa špekulovalo už dlhšiu dobu, no činy prišli až teraz, kedy sa dozvedáme o oficiálnom prevzatí režisérskej stoličky Davidom Leitchom.

Uzavretie dohody o réžii Deadpoolovho sequelu nastalo len nedávno počas rozhovoru medzi Ryanom Reynoldsom a Davidom Leitchom v New Yorku. Keďže Leitch nemal žiaden problém so zachovaním pôvodného scenára, tak posúvanie premiéry sa nekoná a všetko by malo byť dokončené na čas. Keby ste pochybovali o Leitchovej prítomnosti a účasti v procese tvorenia pokračovania Deadpoola, tak Leitch v konečnom dôsledku perfektne zapadá, a to hlavne kvôli jeho kariére, ktorá je založená najmä na tvorení a koordinovaní bojových scén a kaskadérskych kúskov. A vzhľadom na to, že Leitch je v tomto obore veterán, tak snímok Deadpool 2 vyzerá ešte oveľa zaujímavejšie a môžeme sa tešiť na nejednu skvelú akčnú pasáž.

Ste spokojní s náhradou za Tima Millera alebo by ste si vedeli predstaviť skôr niekoho iného na jeho poste?

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *