Robert Downey Jr. hovorí o Infinity War priamo na pľaci!

Natáčanie filmu Avengers: Infinity War je v plnom prúde a s jeho priebehom prichádza aj veľké množstvo zaujímavých informácií, ktoré nám tentokrát zdelil Robert Downey Jr. Stalo sa tak prostredníctvom live vysielania, na jeho Facebookovej stránke, kde sa chcel s fanúšikmi podeliť o viaceré názory a informácie v rámci mier, ktoré mu určujú, koľko toho môže povedať. Na začiatku streamu padla veta:

Nemôžem toho povedať príliš veľa, ale mám z toho pocit ako keby to bol druhý najlepší príbeh, ktorý bol kedy spracovaný. Je tam veľa postáv, veľmi zaujímavý príbeh a veľa prekvapení.

Ďalej pokračoval v opisovaní rozsahu filmu a faktu, ako veľmi sa MCU zmenilo od kedy na seba po prvýkrát obliekol oblek Iron Mana:

Ak sa nad tým zamyslíte, tak je to práve vesmír, ktorý sa okolo neho zmenil. Myslím tým, že už len teraz je tu toľko veľa odnoží. V hre je Peter Parker, Strážcovia valcujú všetko naokolo.

Taktiež počas jeho vysielania sa ukázalo pár členov štábu, vrátane bratov Russovcov(režiséri filmu), ktorý sa prišli ukázať iba na chvíľu a stihli odpovedať na jednu či dve otázky, pričom padla aj reč na tému „ktorých troch Avengerov by so sebou zobrali na rodinnú dovolenku“ a pri odpovedi na túto otázku zazneli mená ako Tony Stark, Peter Parker a aj Stephen Strange. Druhé „cameo“ vo videu mal Tom Holland(predstaviteľ Petera Parkera/Spider-Mana), ktorý bol zároveň aj kameramanom, a tak sa už pri položení prvej otázky okamžite odhalil, no svoju tvár ukázal iba na chvíľu. A na koniec videa sa stihol ukázať ešte Chris Pratt, teda predstaviteľ Star Lorda/Petera Quilla.

Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.5.2018.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sólo film s Black Widow má svoju režisérku

Marvel Studios a Kevin Feige sľubovali film o ich prvej ženskej supehrdinke Black Widow už roky. Fanúšikovia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.