Rogue One: A Star Wars Story dostáva druhý trailer!

December sa blíži a hype nového filmu zo ságy Star Wars naberá na obrátkach, rapídne tomu pomohol aj čerstvo vydaný druhý trailer. Zatiaľ čo prvý trailer pôsobil záhadným dojmom, tak jeho nasledovník je pravý opak. Odkrýva zahmlené fakty a ukazuje sľubované. Okrem týchto nových poznatkov sa dozvedáme aj o úzadí viacerých postáv a ich celkovom zmýšľaní. A samozrejme nesmiem zabudnúť na nové bojové sekvencie.

Zo sľubovaných tvári sme mali možnosť vidieť napríklad Madsa Mikelsena v roli Galena Ersa(otec Jyn Ersovej), ale dostalo sa nám aj ďalšieho pohľadu na legendárnu postavu tejto ságy, a to konkrétne Darth Vadera. Celý trailer sa nesie na povzbudzujúcej nóte a zavádza nás hlbšie do jadra problému a letmo nám predstavuje spoločnosť, ktorá je tomu vystavená. Nové lokácie, rozhovory, bojové sekvencie a zmienené postavy. To všetko zahŕňa druhý trailer na snímok Rogue One: A Star Wars Story, tak si ho nezabudnite, čo najskôr pozrieť.

Snímok Rogue One: A Star Wars Story zavíta do lokálnych kín 15.12.2016.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Rozbor najnovšieho traileru pre Avengers: Infinity War 1#

Marvel Studios si za svoje pôsobenie stihla vybudovať priam neuveriteľnú publicitu, a tak nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *