Rola Cate Blanchett v Thor: Ragnarok odhalená

Obsadenie skvelej herečky Cate Blanchett do očakávaného tretieho pokračovania Thora bola pre mnohých divákov viac než prekvapivá, no úloha bola až doteraz zatajená. Internetová stránka Geek.com však priniesla informáciu, že Cate sa zhostí úlohy Hely.

Hela je bohyňa smrti a vládkyňa ríše Hel (spomínaná už na konci filmu Avengers: Vek Ultrona). Vo filme sa vraj má objaviť vo svojom originálnom komiksovom prevedení.

hela-comics

Predpokladá sa, že sa spojí s Lokim a spolu vymyslia ďalší diabolský plán proti Thorovi. Pri konfrontácii sa jej podarí vyhnať ho z Asgardu a zničiť jeho kladivo, Mjolnir. Všetko sú to však dohady a hocičo sa môže do premiéry zmeniť.

Zaujímavé sa javia aj dohady o Hulkovi (ktorého opäť zosobní skvelý Mark Ruffalo). Na internete sa objavilo niekoľko dohadov o spoločnom stretnutí Hulka a Thora. Keď je Thor vyhnaný z Asgardu a túla sa bez svojho kladiva, ocitne sa vo svete Sakaar, kde bude nútený bojovať v gladiátorských zápasoch. Keďže je Thor stále bohom, prebojuje si svoju cestu až k samotnému šampiónovi zápasov – Hulkovi. Teórie naznačujú, že doprajú divákom súboj, no nakoniec sa spoja a nájdu/vytvoria mocnú zbraň, ktorá im pomôže poraziť Lokiho a Helu. Či sú teórie pravdivé je však otázne, pretože tvorcovia nedali o nastávajúcom filme takmer nič vedieť, hoci tieto teórie pekne pasujú do skladačky samostatného Hulkovho filmu.

Viac:  Vysvetlenie potitulkových scén Justice League

Na odpovede si budeme musieť ešte trochu počkať, premiéra je však aj naďalej stanovená na 3.novembra 2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

ZuZ

ZuZ

Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *