Seriál The Gifted z univerza X-Menov dostáva prvý oficiálny trailer

Je to už nejaký ten deň, čo bol tento trailer vydaný, ale od vydania bravúrneho Legionu majú seriály z univerza X-Menov veľký potenciál a naša pozornosť sa upiera na novinku The Gifted.

Tento seriál nás opäť uvádza do obdobia, kedy X-Meni boli veľké tabu, a pokiaľ sa nejaký niekde vyskytol, tak nastával zmätok, panika a strach. Presne všetky faktory sa javia ako podstatný aspekt, ktorý bude seriál ponúkať a ocitneme sa v stredoškolskom prostredí, kde sa špeciálne vlastnosti zvykli po prvýkrát u mutantov ukazovať. Narozdiel od Legionu sa v obsadení seriálu The Gifted nachádza menej známych tvári, ale aspoň môže vyniknúť pár neznámych mien. Každopádne, o produkciu seriálu sa stará FOX, ale neočakávame, že pôjde o podobné dospelé Sci-Fi, ktoré sme mohli vidieť pri Legione. Ale má sa o to starať Bryan Singer, tak snáď to dopadne o niečo lepšie ako jeho posledný kontakt s X-Menmi vo forme filmu X-Men: Apocalypse.

Tak pozrite si trailer na seriál The Gifted a podeľte sa s nami o Vaše dojmy.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Marc Guggenheim sa zrejme preriekol!

Výkonný producent seriálu Arrow, Marc Guggenheim, prezradil okolnosti návratu Sladea Wilsona, ktorý je známy aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *