Seriál The Gifted z univerza X-Menov dostáva prvý oficiálny trailer

Je to už nejaký ten deň, čo bol tento trailer vydaný, ale od vydania bravúrneho Legionu majú seriály z univerza X-Menov veľký potenciál a naša pozornosť sa upiera na novinku The Gifted.

Tento seriál nás opäť uvádza do obdobia, kedy X-Meni boli veľké tabu, a pokiaľ sa nejaký niekde vyskytol, tak nastával zmätok, panika a strach. Presne všetky faktory sa javia ako podstatný aspekt, ktorý bude seriál ponúkať a ocitneme sa v stredoškolskom prostredí, kde sa špeciálne vlastnosti zvykli po prvýkrát u mutantov ukazovať. Narozdiel od Legionu sa v obsadení seriálu The Gifted nachádza menej známych tvári, ale aspoň môže vyniknúť pár neznámych mien. Každopádne, o produkciu seriálu sa stará FOX, ale neočakávame, že pôjde o podobné dospelé Sci-Fi, ktoré sme mohli vidieť pri Legione. Ale má sa o to starať Bryan Singer, tak snáď to dopadne o niečo lepšie ako jeho posledný kontakt s X-Menmi vo forme filmu X-Men: Apocalypse.

Tak pozrite si trailer na seriál The Gifted a podeľte sa s nami o Vaše dojmy.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Vitajte na Earth-X!

V tomto článku sa pripravíme na nadchádzajúci crossover. Článok obsahuje spoilery!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *