Seriál The Punisher sa predstavuje v prvom teaseri!

Pri príležitosti vydania prvej série Defenderov Netflix zároveň vydal menší teaser pre sólového Punishera a je sa na čo tešiť. Ak ste si pozreli 2.sériu Daredevila, tak veľmi dobre viete, aký ošiaľ spôsobil Punisher/Frank Castle v podaní Jona Bernthala, a tak niet divu, že sa jeho sólový seriál stal snáď viac očakávaným ako aktuálni Defenderi, a to už je o čom hovoriť.

Teaser nás letmo oboznamuje s tým, čo môžeme očakávať od prvej série, avšak ani náhodou nezachádza do detailov. Pohybuje sa skôr po povrchu a poukazuje na základný koncept Punishera/Franka Castla ako postavy. O akcii sa zatiaľ diskutuje ako o Johnovi Wickovi v seriálovom prevedení(teaser nám to sám “naznačuje”), čo dozaista nie je na škodu. V priebehu 1.série sa zjavne budeme stretávať s viacerými flashbackmi z dní, kedy Frank Castle ešte nevystupoval pod prezývkou “Punisher”, čím narážam ako na rodinné pasáže, tak aj pôsobenie v armáde, teda preskúmame osobu Frank Castla viac do hĺbky. Zatiaľ to tak vyzerá, že sa nemáme čoho obávať, lebo seriál The Punisher vyzerá viac ako sľubne.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Tvorcovia Gothamu chystajú ďalší seriál!

V utorok ohlásili DC a WB Television, že chystajú nový seriál. Pripravovaný seriál by sa mal volať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *