Seriáloví Defenderi sa prezentujú v novom traileri

Po včerajšom symbolickom bonuse so Stanom Leem sme svedkami ďalšieho plnohodnotného traileru na seriálových Defenderov. A ono to naozaj stojí za to. Len prvý trailer dokázal absurdne navnadiť na túto tímovku, ale tento trailer to robí ešte o niečo lepšie. Viac zobrazuje chémiu medzi jednotlivými Defendermi, popritom sa vyťahuje zaujímavými akčnými sekvenciami a k tomu pridáva aj humorné vlohy. Jednoducho seriál The Defenders sa stal oveľa atraktívnejším ako doteraz bol a my sme môžeme zaručene tešiť na poctivú komiksovú jazdu.

A okrem tých vyššie spomenutých aspektov sa dozvedáme aj veľkosť roly Elektry(Elodie Yung), ktorá zjavne opäť prehodí strany a bude spolupracovať s Alexandrou(Sigourney Weaver). Alexandra si ju vycvičí ako zbraň pre svoje záujmy, keďže Elektra bola z jedného dôvodu(čo považujem za spoiler, tak to nespomeniem v prípade, že niekto nesledoval Daredevila) úplne “vymletá”, a tak ostáva otázne, že koľko z tej pôvodnej Elektry v nej ostalo. No už teraz môžeme predpokladať, že to bude spracované klišovitým spôsobom, a predsa len sa v nej niečo z tej “starej” Elektry nájde.

Seriál The Defenders sa začne streamovať na sieti Netflix 18.augusta 2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Vitajte na Earth-X!

V tomto článku sa pripravíme na nadchádzajúci crossover. Článok obsahuje spoilery!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *