Spider-Man bude v MCU

To, o čom sa dlho klebetilo, je teraz oficiálne. Sony a Marvel sa dohodli a tak Spider-Mana uvidíme vo filmoch spoločne s ostatnými Avengermi. Informoval o tom samotný Marvel.

Sony, ktoré získalo práva na Spideyho pred rokmi, sa v poslednom čase s jeho filmami trápilo. Práve preto sa dohodli s Marvelom. Spidey sa tak ukáže v jednom z marvelovských filmov, pravdepodobne to bude Captain America: Civil War, ktorý bude v kinách o rok. Vo filme sa predstaví úplne nový Spider-Man, ktorého nebude hrať Andrew Garfield. Je ale otázne, či sa tam Spidey len mihne, alebo bude mať dôležitejšiu rolu. Klebetilo sa o tom, že Civil War malo 2 scenáre, pretože nevedeli, či budú môcť použiť Spider-Mana.

Zároveň Marvel posunul vydanie niektorých svojich filmov:

  • Thor: Ragnarok: 3.11.2017
  • Black Panther: 6.7.2018
  • Captain Marvel: 2.11.2018
  • Inhumans: 12.7.2019

V júli 2017 potom vyjde samostatný Spider-Manov film, ktorý bude koprodukovaný Marvelom. Tieto samostatné filmy ale bude vlastniť a financovať Sony. Sony bude mať aj posledné slovo v kreatívnych rozhodnutiach. Je však možné, že aj v týchto filmoch uvidíme iné postavy z MCU.

Spojiť tieto dva veľké filmové projekty je odvážne, ale stále je to asi to najlepšie, čo mohlo Sony urobiť. Spidey je jedna z najpopulárnejších komiksových postáv a v komiksoch má s Avengermi dlhú históriu.
Tak čo, tešíte sa? A koho by ste radi videli ako nového Spider-Mana?

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *