Spider-Man: Homecoming obsadzuje ďalšieho záporáka!

Už v článku „Novinky z Comic Conu 2016 v San Diegu – 3#“ sme sa zaoberali ďalšími možnými záporákmi okrem Vulturea, ktorý bol už aj oficiálne potvrdený a teraz sa potvrdili ďalšie chýry.

Pamätáte si ako som spomínal záporné postavy ako Tinkerer a Shocker, ktoré by sa mohli objaviť v tomto filme? Tak práve Tinkerer bude mať šancu zažiariť a zahrá si ho Michael Chernus (Orange Is The New Black, Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama). Jeho meno sa môže zdať trocha menej známe a popravde aj je, pretože doposiaľ sa tento 39-ročný herec ujímal najmä vedľajších a menších rolí.

Michael Chernus To Play The Tinkerer In Spider-Man Homecoming
Michael Chernus / Tinkerer

Phones Mason alias Tinkerer je záporná postava na spôsob vynálezcu Q Jamesa Bonda, ktorý dopomohol viacerým záporným postavám prostredníctvom vyrábania rôznych „hračiek“, prístrojov a zbraní. Medzi jeho najznámejšie výtvory patria napríklad Mysteriov oblek a chvost Škorpióna.

Mysteriov-škorpion
Škorpión / Mysterio

Zatiaľ čo Vulture má byť hlavnou zápornou postavou filmu, tak Tinkerer sa má usadiť do role vedľajšieho záporáka a teraz už len stačí čakať, či neobsadia náhodou aj Shockera.

Zaujímavé na tom je to, že oddelenie vyrábania hračiek podľa komiksových postáv sa nevedomky samé prerieklo o tom, že nemajú dostatok materiálu na vytvorenie hračiek týchto postáv, teda Tinkerera a Shockera. Poukázal na to jeden používateľ twittera prostredníctvom tohto tweetu:

Spider-Man: Homecoming zavíta do kín 7.júla 2017.

Zdroj: deadline.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

V Avengers 4 uvidíme viac Black Panthera

Marvel toto leto venoval hlavne upravovaniu a pridávaniu nových scén do filmu Avengers 4, na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.