Spider-Man: Homecoming trailer ukazuje Spider-Mana v “starom šate”

V decembri k nám zavítal prvý trailer na vysoko očakávaný film Spider-Man: Homecoming a o pár mesiacov nato Marvel opäť vypúšťa nové zábery.

Zatiaľ čo prvý trailer nás perfektne naladil, tak druhý opakovane zobrazuje určité zábery ako to je zvykom, ale na to pridáva ešte hrubú vrstvu doposiaľ nevidených pasáži a vzhľadom na kompozíciu jednotlivých záberov by sme mohli povedať, že daný trailer odhaľuje až priveľa, a tak by som Vás dozaista nesúdil, keby ste niečo označili aj za spoiler, no každý má svoju vlastnú predstavu o spoileroch a ich intenzite.

Trailer ponúka pár videných, ale aj nevidených úryvkov zo života Petera Parkera, no v tomto prípade by som mohol povedať, že prevažujú scény so Spider-Manom, počas ktorých sa dozvedáme viac o fungovaní samotného obleku(“vychytávky” a pod.), ale pozorujeme aj ďalšie nové alebo už videné a teraz už aj rozšírené bojové sekvencie. Taktiež môžeme vidieť Tonyho poučovanie a nasledovné odobratie Spider-Manovho obleku, ktorý Peter musí z povinnosti zameniť za svoju podomácky vyrobenú alternatívu a zrejme v nej strávi solídnu časť filmu. A samozrejme, nechýba ďalší pohľad na Adriana Toomesa, resp. Vultura, ktorý prezrádza hlavný motív svojich akcií, pričom trocha sa zasa ukáže aj Shocker. Plus, padne aj narážka na Civil War.

Film Spider-Man: Homecoming zavíta do lokálnych kín 6.7.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach so scenáristkou Jac Schaefferovou!

Nemožné sa stalo možným a dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *