Spider-Man sa ukazuje v nových traileroch a pridáva nevidené zábery z Civil War!

O mesiac a necelé dva týždne sa nám Spider-Man ukáže v plnej kráse, ale zatiaľ si pochutnajme na dvoch nových traileroch, ktoré Marvel dnes publikoval.

Nestáva sa často, aby filmy takýchto rozmerov ukazovali v jeden deň toľko nového materiálu, ale už keď to príde, tak je to naozaj veľké. Spider-Man: Homecoming dnes dostal dva trailery, pričom jeden z nich slúži ako “domestic” trailer a druhý ako “international”, no oba majú čo ponúknuť.

Domestic trailer nám poskytuje zobrazenie ďalších funkcií Spideyho obleku, Peterov školský život, ukážky z pouličnej akcie, rozvinutie akcie, ktorá bola načrtnutá už v predchádzajúcich traileroch, a samozrejme, recyklácia starších. Každopádne, international trailer je pojatý z úplne iného súdka. Začína sa zábermi, ktoré odkazujú na Civil War, a to konkrétne bitku na letisku. Taktiež nám približuje prácu Adriana Toomesa alias Vultura, kde sa zobrazuje upratovanie New Yorku po udalostiach vo filme Avengers. Akcia je na mieste a aj pár nových záberov, ktoré rozširujú dej filmu.

Viac:  Marc Guggenheim sa zrejme preriekol!

A aby toho nebolo málo, tak film Spider-Man: Homecoming sa prezentuje aj dvoma novými plagátmi:

Film Spider-Man: Homecoming zavíta do lokálnych kín 6. júla 2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *