SPOILER: Seriál Supergirl predstaví ďalšieho DC hrdinu!

Už čoskoro sa môžeme dočkať predstavenia ďalšej klasickej DC postavy v seriáli Supergirl. Kto sa bude skrývať pod maskou?

Na Strážcu sa transformuje Karin kolega/šéf a dobrý kamarát James „Jimmy“ Olsen (Mehcad Brooks). Už v prvej sérii sme mali možnosť vidieť, že James nechce byť  iba tým, kto sa prizerá, ako Supergirl zachraňuje mesto. Aj v prvej epizóde druhej série sme videli Jamesa v akcii, keď zachraňoval ľudí na akcii Leny Luthor.

Jeden z producentov seriálu, Andrew Kreisberg, sa vyjadril k jeho postave:

James sa rozhodne, že nebude stáť bokom, tak sa z neho stane ochranca. Bude hrdina Strážca (ang. Guardian) s kompletnou výzbrojou a štítom, čo spôsobí veľký problém medzi ním a Karou, lebo to pred ňou zatají. Objaví sa tu nový ochranca a Kara má na ochrancov svoj vlastný názor… A James zavolá Winna aby mu pomáhal. Winn je jeho človek v dodávke. Winn a James spolu sú vtipná dvojica.

Pre niektorých je to celkom nečakaný krok, pretože v komiksoch postava Strážcu spája s menom James Harper. A ak by ste nezaregistrovali, jeden James Harper sa v seriáli Supergirl mihol – ešte v prvej sérii. Bol to ten pán, ktorý spolu s Lucy Lane vypočúval v DEO. A potom mu Hank Henshaw vymazal pamäť.

james-harper

James Harper v 17. epizóde „Manhunter“

Tešíte sa na nového hrdinu?

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Alfréd Pennyworth dostane vlastný seriál

DC pripravuje ďalší seriál, tentokrát o Batmanovom komorníkovi Alfrédovi Pennyworthovy, ktorého tentoraz bohužiaľ nestvárni herec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.