Spoločnosť Fox stále plánuje urobiť pokračovanie Fantastickej Štvorky!

Veľký neúspech nespôsobuje vždy stratu odhodlania. To by sa dalo hovoriť o spoločnosti Fox, ktorá aj napriek veľkému neúspechu Fantastickej 4 stále plánuje jej pokračovanie.  Niekto tomu neveril, niekto ani nedúfal a niekto sa vopred žehná pred ďalšou katastrofou. V roku 2015 prišiel reboot série Fantastickej Štvorky, ktorá až taká fantastická predsa len nebola. Okrem zápornej odozvy fanúšikov, absurdne nízkych bodovaní kritikov a recenzentov, sa Fantastická 4 môže “pýšiť” aj viacerými oceneniami Zlatej Maliny, ktoré sú určené pre najhorších z najhorších. Konkrétne sa delila o ocenenie Najhoršieho filmu s 50 Shades Of Grey a “vyhrala” aj ocenenie Najhoršieho remaku, rip-offu alebo sequelu a ako čerešničku na torte získal ocenenie Najhoršieho režiséra Josh Trank.

Viac:  Film X-Force už pozná svojho režiséra! 

Zjavne ani tieto fakty neodradili Fox od realizácie pokračovania Fantastickej 4 a aj scenárista Simon Kinberg vidí v tejto sérii ešte nejakú nádej. Na akcii, týkajúcej sa X-Men: Apocalypse bol práve Kinberg zastihnutý a počas rozhovoru s DenOfGeek padlo slovo aj o spomínanom sequele Fantastickej 4: “Nespravili sme dobrý film. Svet hlasoval a myslím si, že hlasoval správne. Nemôžeš vždy spraviť dobrý film. Máme docela dobrý odpaľovací priemer, zahŕňajúc všetky veci. Ale myslím si, že sme spravili veľa chýb, keď sme ten film robili – chýb, z ktorých sme sa poučili a už nehodláme zopakovať.

Kde to vlastne nehodlajú zopakovať? Pretože Fox zo svojho kalendára už odstránil dátum premiéry pokračovania. Ale tu prichádza ešte druhá časť: “Chceme spraviť ďalší film Fantastickej 4. Milujeme obsadenie. Milujem komiks, vlastne milujem ho skoro rovnako ako X-Menov. Vyskúšame byť bližšie pri esencii Fantastickej 4, ktorá je prevažne odlišná od X-Menov, je svetlejšia, humornejšia a viac v optimistickom tóne.” Potom ešte Kinberg spomenul, že bola chyba spraviť “temný snímok Fantastická 4” a ignorovať “DNA komiksu“.

Viac:  Hiroyuki Sanada sa pridá k hereckému obsadeniu druhej série Westworld a Avengers 4

Dali by ste ešte šancu pokračovaniu remaku Fantastickej 4?

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *