Stane sa ďalšou z postáv Infinity War aj superhrdinka Silk?

Oku bežného človeka(ale aj fanúšika) by táto informácia veľmi ľahko ušla, no nie v prípade, keď sa prehrabávate tisíckami žiadostí o doplnenie informácií do profilov filmov, ako to je u filmovej databázy IMDB. Stalo sa tak len nedávno a databáza IMDB na to čo najskôr upozornila prostredníctvom videa, kde oznámila návrat herečky Tiffany Espensen do role Cindy. Ak ste nevenovali veľkú pozornosť dianiu okolo tohtoročného Spider-Mana, tak ste dozaista nezachytili špekulácie o tom, či nejde náhodou o Cindy Moon aka Silk.

V komiksoch je Cindy Moon pohryznutá tým istým pavúkom ako aj Peter Parker a stáva sa z nej Silk. Vo filme Spider-Man: Homecoming sme ju zachytili len letmo a aj to pri „výlete“ do Washingtonu, avšak s týmto obsadením sa pozornosť voči postave „Cindy“ náramné zvyšuje, lebo v konečnom dôsledku naozaj môže ísť o Cindy Moon/Silk a v Infinity War sa možno dočkáme akéhosi predstavenia jej alter ega a v pokračovaní Homecomingu sa ukáže v plnej kráse. I keď zatiaľ to sú stále iba dohady. No hádam by takú nevýznamnú postavu len tak opäť neobsadzovali, keby z nej nechceli urobiť niečo významnejšie, však? Alebo bude len súčasťou akejsi scény s Petrom v škole? Snáď sa to v najbližšej dobe dozvieme(prípadne až v kinosále).

Film Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.mája 2018.

Zdroj: imdb.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prvý pohľad na Captain Marvel

Náhle vypustenie traileru do sveta sa nekoná, ale aspoň sa nám konečne dostáva prvý pohľad …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.