Star Wars: The Last Jedi sa predstavuje v prvom teaseri!

Star Wars sága aj naďalej pokračuje a prostredníctvom prvého oficiálneho teaseru nám predstavuje najnovší prírastok do série s názvom The Last Jedi. 

Bez nejakých väčších „obkecávačiek“ sa rovno pustíme do menšieho rozboru traileru, ktorý oplýva viacerými zaujímavými zábermi, no zároveň toho neodhaľuje priveľa. Množstvo odhaleného obsahu drží pri zemi, a tak zanecháva relatívne tajomnú atmosféru najnovšieho dielu, ktorého názov naznačuje viacero vecí, ale nič konkrétne, lebo môže to byť pokojne myslené metaforicky.

Každopádne, úvod traileru nás vracia práve tam, kde sa siedmy diel skončil a ukazuje nám útržky z výcviku, ktorý Rey (Daisy Ridley) praktizuje pod dohľadom Luka Skywalkera (Mark Hamill). Neboli vynechané aj boje vo vesmírnych lodiach, pár akčných scén a aj ukážky postáv z minulého dielu, čím narážam na Finna (John Boyega), Kyla Rena (Adam Driver), Poa Damerona (Oscar Isaac) a ďalších. No drvivú väčšinu ostatných záberov obklopuje tajomná atmosféra a naznačujú toho veľmi málo, tak snáď sa v plnohodnotnom trailere dozvieme viac.

Film Star Wars: The Last Jedi zavíta do lokálnych kín 14.12.2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

James Gunn nebude režírovať Guardians of the Galaxy Vol.3

Ide snáď o najviac šokujúcu správu posledných dní. James Gunn už nedostane príležitosť zakončiť trilógiu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.