Štyri filmy s Batmanom v jednom roku? Asi nie…

Znie to ako vtip, ale vtip to nie je. Najnovšie správy a zvesti prezrádzajú, že by sme sa mali dočkať štyroch celovečerných filmov s netopierím hrdinom Batmanom v jednom roku. Stane sa tak v roku 2019. Vidíme, že Warner Bros. neprestávajú a neustále budú tvoriť a rozvíjať tieto filmy aj napriek tomu, že popularita týchto filmov pomaly klesá, no filme Justice League opäť spôsobil nárast popularity a záujmu o Batmana.

UPDATE: V pondelok uverejnil filmový producent Jon Berg na Twitteri sarkastickú správu, ako reakciu na uniknuté informácie o pripravovaných štyroch filmoch s Batmanom v roku 2019, ktoré majú byť natočené na počesť 80. výročia existencie Batmana. Pravdepodobne to malo byť prekvapenie pre fanúšikov Batmana a Warner Bros. by si tak získali väčšiu dôveru u divákov, no teraz sa to javí, ako spochybňovanie týchto uniknutých informácií a Warner Bros. sa tak snažia zamiesť všetko pod koberec.

Jon Berg:

„Hey Geoff Johns, prečo si mi nepovedal, že sa chystáme vypustiť 4 filmy s Batmanom v roku 2019? Môžme to zvýšiť na 10?“ 

Geoff Johns:

„27. Vrátane Batmite: The Movie.“

Musíme si pripustiť, že Warner Bros. a DC sa snažia priniesť niečo, čo tu ešte nebolo, no a to je pre nich iba dobrý krok k úspechu, pretože štyri filmy natočené na oslavu výročia inej komiksovej postavy nepripravilo ešte žiadne filmové štúdio. Musíme veriť tomu, že Warner Bros. túto situáciu s kľudom zvládnu a mi sa budeme môcť tešiť na veľkolepé filmové predstavenie, i keď u mnohých ľudí táto konverzácia vyvoláva neistotu.

Zverejnené informácie na portáli Reddit naznačovali, že tieto štyri celovečerné filmy súvisia s 80. výročím postavy Batmana, ktorý vznikol v máji 1939. Chystaný sólo film o Batmanovi, ktorého režisérom je Matt Reeves, pravdepodobne nemal patriť medzi tieto štyri filmy o Batmanovi. Nasledujúce roky budú pre Warner Bros. mimoriadne náročné, keďže v príprave majú filmov viac než dosť. Nižšie sa nachádza celkový prehľad konverzácií.

Plán roku 2019 je predstaviť štyri nadväzujúce filmy o Batmanovi. Gotham City Sirens okolo Valentína, Nightwing približne 27. mája, Batgirl v auguste a Batmana v novembri. Štúdiu ide o to, aby oslávili 80. výročie Batmana.

V Batman sólo filme bude aj Deathstroke, ale nie ako hlavný záporák. Matt Reeves chce robiť film o Batmanovi vo väčšom meradle, ktorý bude zahŕňať aj Batmanovu rodinu.

Na rok 2019 sú naplánované tiež aj dva animované filmy o Batmanovi, ktorého jeden bude adaptáciou komiksu The Long Halloween.

Suicide Squad 2 bude mať asi skorší dátum premiéry ako Aquaman.

Mel Gibson už nie je vo výbere na post režiséra Suicide Squad 2. Hlavnými kandidátmi sú Jaume Collet-Serra a Ruben Fleischer. Skript je v súčasnej dobe už napísaný. Killer Frost bude nová ženská postava a nahradí tak Harley Quinn.

Štyri filmy sú naplánované na rok 2020. Warner Bros. chce urobiť dva nízkorozpočtové a dva veľkorozpočtové filmy.

Flash bude mať premiéru v roku 2020.

Matthew Vaughn bude s najväčšou pravdepodobnosťou písať pokračovanie filmu Muž z ocele.

Ako bolo spomenuté, Harley Quinn nemala účinkovať v pokračovaní Suicide Squad, no práve ona by mala patriť medzi hlavné postavy v prvom zo štvorice filmov a to vo filme Gotham City Sirens. Uvidíme, ako sa Warner Bros. vysporiada s náporom filmov, pretože filmy s DC Universa nie sú jedinými, ktoré ma Warner Bros. v pláne točiť a sú to filmy aj napríklad ako filmové spracovanie populárnej počítačovej hry Minecraft.

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *