Supergirl – predstavenie nových postáv, nové DEO a nový Big Bad!

Druhá séria Supergirl bude bohatá na nové postavy. Už sme Vám nejaké predstavili – Superman, prezidentka, detektívka Sawyer a starší novinár boli iba začiatok. Televízia predstavila ďalšie nové tváre.

Sharon Leal – Miss Martian

Sharon_Leal

Televízia nezverejnila popis tejto postavy – ani či bude dobrá alebo zlá. V komiksoch má Miss Martian telepatické schopnosti, vie lietať a meniť formu (podobne ako Hank Henshaw).

Katie McGrath – Lena Luthor

Katie-mcgrath

Neviem, či komiksová história pozná prípad, kedy by sa niekto z Luthorovcov správal ku Kryptoňanom priateľsky. No netreba Lenu hneď odpísať. Podľa popisu sa snaží  „byť sama za seba, chce sa separovať od svojho brata.“

Chris WoodMon-El

maxresdefault

O Chrisovi Woodovi sme už písali, ako o nováčikovi, ktorý bude hrať „prekvapivú DC postavu“. Teraz vieme, že si zahrá Mon-Ela, mimozemšťana so schopnosťami podobnými tým kryptonským.

Frederick Schmidt – Metallo

ils-incarnent-le-cinema-britannique-2-frederick-schmidt-dans-snow-in-paradise,M151412

Metallo je jedným z najstarších a najznámejších Supermanových nepriateľov. Aspoň v komiksoch.

Metallov popis: „Asasín John Corben bol ťažko zranený vinou Supergirl a Supermana. O jeho znovuzrodenie sa postará tajná organizácia a z asasína sa stane kryptonitom poháňaný zloduch Metallo.”

O „zábavu“ sa v druhej sérii postará aj Project Cadmus – vládna základňa, kde  Jeremiah Danvers (pravdepodobne nasilu). Práve toto bude Big Bad. Nemajú radi mimozemských votrelcov a snažia sa ich vyhubiť. Andrew Kreisberg, výkonný producent seriálu opisuje Project Cadmus takto: „Sú to fanatici. Sú to praví veriaci. Je to zbierka vedcov, veľmi jasných patriotov, ktorí veria tomu, čo hovoria. To ich robí ešte nebezpečnejšími.“

Okrem nových hercov nás čakajú aj nové miesta. Jedným takým bude pracovisko DEO – kde pracuje Hank Henshaw, Alex Danvers – adoptívna sestra Supergirl a po novom aj Winn, Karin kolega-hacker z práce.

Druhú sériu Supergirl uvidíme na CW od 10. októbra.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Alfréd Pennyworth dostane vlastný seriál

DC pripravuje ďalší seriál, tentokrát o Batmanovom komorníkovi Alfrédovi Pennyworthovy, ktorého tentoraz bohužiaľ nestvárni herec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.