Supergirl sa tento rok stretne aj s Herkulesom!

Samozrejme, že nie s pravým mýtickým Herkulesom, ale seriálovým. Do seriálu boli obsadení noví herci a jedným z nich je aj Kevin Sorbo. Avšak, vyzerá to tak, že sa na obrazovkách dočkáme ešte zaujímavejšieho stretnutia!

Keď sa povie Kevin Sorbo, mnohí z nás si určite spomenú na seriály Herkules či Andromeda. Herkules zachraňoval životy, chránil slabších a plnil rôzne úlohy, ktoré mu nevyspytateľní grécki bohovia nachystali. V seriáli Supergirl sa Sorbo postaví na opačnú stranu zákona – bude hrať zloducha. Nie takého “na jednu epizódu”, určite ho uvidíme viackrát. Zatiaľ nie je jasné akého zloducha si zahrá, ani kedy sa objaví prvýkrát v seriáli. Hovorí sa o ňom iba ako o “záhadnom novom zloduchovi”.

Ďalším nováčikom v seriáli Supergirl je Teri Hatcher, avšak na rozdiel od Sorbovho mýtického sveta, ona už má skúsenosti s DC universe. Teri Hatcher je na tom veľmi podobne ako Kevin Sorbo – jej postava nesie rovnaké označenie “záhadný nový zloduch”, netušíme kedy sa objaví. Aj jej sa určite ujde viac ako jedna epizóda.

Podobnosť oboch popisov priam bije do očí, preto je na mieste otázka, či je to len náhoda alebo budú ich postavy spolupracovať. Mohli by mať niečo spoločné s tajomstvom Mon-Ela? Toho totiž prenasledujú dve záhadné postavy.

Vráťme sa však ešte k Teri Hatcher. Ak sa táto herečka v seriáli stretne s Jeremiahom Danversom (Dean Cain), bude to veľmi zaujímavé stretnutie. Títo dvaja sa stretli už v seriáli Lois & Clark. Dean Cain hral Clarka Kenta a Teri Hatcher Lois Lane.

Zdroj:cbr.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Tvorcovia Gothamu chystajú ďalší seriál!

V utorok ohlásili DC a WB Television, že chystajú nový seriál. Pripravovaný seriál by sa mal volať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *