Takto vyzerá nový Aquaman

Režisér Zack Snyder ukázal na Twitteri prvú fotku Aquamana. Tento hrdina bol dlho terčom vtipov, ale to sa pravdepodobne čoskoro zmení. Kto by sa mohol smiať Jasonovi Momoovi? V roli Aquamana z neho vyžaruje rovnaký rešpekt, aký mal Khal Drogo v Game of Thrones.

Aquaman nie je tradičný komiksový hrdina, ktorý pobehuje v maske aby skryl svoju identitu. Aquaman je na čele podvodného kráľovstva, Atlantídy. Na fotke môžeme vidieť aj jeho zbraň, ktorá je inšpirovaná neptúnovym trojzubcom. Vďaka tomu môže Aquaman ovládať vody a podmorský život.

Aquamanov odev, ale ukazuje, že okrem kráľa je to aj bojovník. Motív rybích šupín môžeme vidieť na brnení aj na tetovaní. Tetovanie čerpá z polynézskej kultúry. Aj preto je Momoa, ktorého predkovia pochádzajú z Havaja, pre túto rolu ideálny.

Viac:  Vysvetlenie potitulkových scén Strážcov Galaxie Vol. 2

Zack Snyder pridal na fotku aj nápis: “Zjednoť sedem”. Ťažko povedať, či tým myslel sedem morí, alebo sedem hrdinov Justice League.

Verzia bez nápisu.

Aquaman by sa mal na plátne ukázať už v marci 2016 vo filme Batman v Superman: Dawn of Justice. Je ale otázne, aká dôležitá bude jeho rola.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Black Panther nastupuje na scénu v prvom nadupanom traileri!

Včera večer sme sa konečne dočkali prvých súvislých záberov zo sólovky Black Panthera vo forme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *