Tento rok nás čaká „veľký crossover“

Hneď po uverejnení informácie, že sa Supergirl sťahuje na CW, začali mnohí fanúšikovia uvažovať, či bude mať Supergirl crossover s Flashom. Výkonný producent oboch seriálov, Greg Berlanti už v minulosti naznačil túto možnosť. Avšak v obrátenej podobe crossoveru – vo forme návštevy Mellisy Benoist alebo Supergirl u Flasha.

FlashSupergirl-1

Po udalostiach vo Flashovi celkom dáva zmysel, prečo má byť táto návšteva obrátená. Po výraznej (a významnej) zmene v seriáli Flash sa pravdepodobne veľa vecí zmení a môžeme očakávať neočakávané. Aj keď tvorcovia seriálov zatiaľ tvrdia, že udalosti vo Flashovi neovplyvnia dej iných seriálov.

CW má v rukáve naraz až 4 esá – Arrowa, Supergirl, Flasha a Legends of Tomorrow. Niektoré seriály sa už spojili vo forme crossoveru, iné nie. Avšak, chystajú na nás v CW crossover všetkých seriálov naraz?

cw-crossover-174888

Áno, chystajú. Možno málokto doteraz uvažoval o tom, že by raz mohol naozaj existovať takýto veľký crossover pozostávajúci až zo 4 seriálov. Mark Pedowitz, prezident CW, odhalil v rozhovore pre časopis, že tento crossover sa bude konať – výsledok uvidíme už v decembri. Pedowitz sa o tejto udalosti vyjadril, že je to zatiaľ „najväčšia udalosť“.

Zdroj: tvseriesfinale.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.