The Rock sa v prvom traileri dostane do Jumanji

Jumanji sa vracia na plátna kín tentokrát ako počítačová hra.

Oficiálny popis: Po tom, čo štvorica študentov objaví starú konzolu, všetkých ich “vtiahne” do šialeného sveta Jumanji. S prekvapením zisťujú, že na seba vzali podobu avatarov z hry, ktoré si zvolili ešte v bezpečí nášho sveta. Z nevýrazného Spencera sa tak stane dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondíny Bettany je zavalitý profesor a z nemotornej Marthy odvážna bojovníčka. Jumanji však nestačí len hrať, treba ho vyhrať. Na to, aby sa im to podarilo a aby v hre neostali naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä na samých seba.

Vo filme Jumanji: Vitajte v džungli sa predstavia viaceré hollywoodske esá. V hlavných úlohách sa ukážu hviezda série Rýchlo a zbesilo, Dwayne Johnson a.k.a. The Rock, komici Jack Black (Kung Fu Panda, Gulliverove cesty) a Kevin Hart (Centrálna inteligencia) a čoraz populárnejšia Karen Gillan, Nebula zo Strážcov Galaxie. Vo vedľajších úlohách sa predstavia napríklad nový Spider-Man, Tom Holland či člen popových Jonas Brothers, Nick Jonas.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 6. júl 2017

Do dobrodružstva Jumanji: Vitajte v džungli sa budete môcť nechať vtiahnuť už tieto Vianoce, 21. decembra 2017. Film do vašich kín prinesie spoločnosť Itafilm.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

George R.R. Martin pracuje na novom seriáli pre HBO

HBO už pomaly hľadá náhradu za končiaci seriál Game of Thrones, ktorý sa o rok a pol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *