Thor: Ragnarok nikdy nebol braný vážne vraví režisér filmu

Aj napriek názvu, ktorý nenaznačuje nič iné ako smrť, skazu a beznádej, sa film javí ako jeden z “najodľahčenejších” filmov MCU. Zaujímavé na tom je to, že film sa nikdy nebral vážne, a to ani vo fáze raných príprav, zatiaľ čo fanúšici očakávali tvrdú jazdu, ktorá bude zodpovedať svojmu názvu. I keď pravdou ostáva, že Taika Waititi(režisér filmu) už predtým spomínal, že pôjde o “standalone movie”, teda snímku, ktorá nebude čerpať z udalostí, ktoré sa odohrali v predchádzajúcich filmoch a zároveň ich nebude brať príliš na vedomie, a tak už vopred naznačil, že film sa nebude nutne niesť vo vážnej atmosfére.

Pokiaľ by sme brali veci príliš vážne, povedal by som, že ‘nikdy nesmieme zabudnúť na to, že robíme film o kosmickom dobrodrúžstve s vesmírnym vikingom’. Tento opis to viacmenej celé zhrnul,” vraví Waititi. A pokračuje vysvetľovaním, ako jednoducho sa humorný faktor ujal pľacu: “Máme neuveriteľného Hulka a obriu ženu s parohmi. Máme mimozemšťanov a vesmírne lode. Ono to takmer pôsobí tak, ako keby sme sa opýtali hŕstky detí, že čo chcú mať vo filme a potom to tam jednoducho dali.

Viac:  Thor: Ragnarok a 10 teórií, ktoré sa skutočne potvrdili!

Film Thor: Ragnarok zavíta do lokálnych kín 2.11.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

17 postrehov z traileru na Avengers: Infinity War

Po mesiacoch čakania Marvel včera uverejnil prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War. Poďme si …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *