Thor: Ragnarok odkrýva ďalšie podrobnosti!

Nikto ešte presne nevie, čo sa vlastne bude diať v treťom pokračovaní Thor: Ragnarok, a preto je každá nová informácia dôležitá. Avšak, informácie, ktoré už poznáme naznačujú, že dej filmu a vlastne celé spracovanie sa bude niesť vo viac fantasy štýle, narozdiel od predošlých dvoch častí, ktoré sa niesli skôr v dramatickom duchu. Zmena opäť nastáva aj na režisérskom kresle, ktoré obsadil Taika Waititi.

Nedávno odhalený nový výzor Thora, ktorý ho bude sprevádzať pravdepodobne až v aréne, ho zobrazuje s krátkym účesom, upraveným brnením a čo je hlavné, Thor má namiesto svojho kladiva-Mjolnir dva modré meče, takže nezodpovedanou otázkou naďalej zostáva, kedy o neho prišiel? Na titulnej stránke časopisu Entertainment vidíme popri Thorovi aj Cate Blanchett ako zápornú postavu HeluTessu Thompson ako bojovníčku Valkyrie.

Viac:  Thor: Ragnarok ukazuje svoju humornú stránku v prvom plnohodnotnom traileri

Valkyrie bude vo filme veľmi dôležitou postavou pre Thora, čiže bude jednou z kladných postáv vo filme. Chris Hemsworth (Thor) sa podieľa zároveň aj na spracovaní tejto postavy, aby k Thorovi čo najviac sadla: „Thor je trochu ako fanúšik Valkyrie.“ Naznačuje tým, aký hlboký vzťah a aké silné partnerstvo bude medzi nimi. Hela bude zase tou zápornou postavou a bude to práve ona, ktorá pošle Thora na gladiátorskú planétu Sakaar.

Nesmieme zabudnúť ani na Hulka, ktorý sa spolu s Thorom ocitne na planéte Sakaar. Mark Ruffalo (Hulk) prezradil ako sa bude líšiť charakter Hulka od predchádzajúcich filmov, v ktorých sa predtým objavil (The Avengers, Avengers: Age of Ultron): „Bude to oveľa silnejší charakter než iba zelená ničiaca kreatúra, akú ste videli v Avengers. Má rešpekt. Je ako boh.“ Uvidíme, či sa dočkáme zápasu medzi Thorom a Hulkom, i keď je to viac než pravdepodobné.

Viac:  Justice League prichádza s druhým trailerom!

Potitulková scéna na konci filmu Doctor Strange prezradila, že Dr. Strange pomôže Thorovi s hľadaním Odina, ktorý sa nachádza na Zemi, lenže Kevin Feige hovorí:

„Nie je toho veľa, čo sa odohráva na Zemi v tomto filme.“

Thor: Ragnarok je zatiaľ tajomný príbeh, ktorý sa dozvieme asi až v kine 2. novembra 2017.

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

Už takmer o mesiac sa Justice League premiérovo predstaví v našich kinách, no ešte predtým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *