Tricia Helfer si zahrá Luciferovu matku

Hviezda seriálu Battlestar Galactica, Tricia Helfer, si zahrá diablovu matku. Najprv sa rola pripisovala herečke Barbare Hershey neskôr však web TVLine informoval, že sa z pekla vráti Šestka.

Tvorcovia opisujú postavu matky (Charlotte): “do pekla ju zatvoril jej exmanžel (Boh), teraz je matka všetkých anjelov voľná a kráča medzi nami.” Zatiaľ čo v prvej sérii sa riešil otcovský komplex, druhá sériu bude zas materinský komplex: “Keď sa Lucifer opäť stretne s mamou, divákom bude hneď jasné po kom Lucifer je. Charlotte je nebojácna a zásaditá vie presne kto je a čo si zaslúži.” Zápletkou série bude rozpor v názoroch ohľadom ľudstva. “Všetko čo Lucifera fascinuje na ľudstve, matku odpudzuje, opovrhuje ľudstvom.”

Ďalšiu novú postavu stvárni Aimee Garcia bude hrať Ellu Lopezovú, forenznú vyšetrovateľku na policajnom oddelení. “Ella je inteligentná, duchovne založená, vrelá ale silná. Vyrastala v drsnej štvrti v Detroite, v katolíckej rodine, pod bdelým okom a ochrannou jej piatich bratov. To vysvetľuje, prečo sa vždy cítila pohodlne v silnom mužmi ovládanom svete na policajnom oddelení. Jej vzájomná viera vo vedu a náboženstvo vzbudí v Luciferovi záujem a obľúbi si ju tak ako zvyšok policajného oddelenia.”

37 ročnú herečku si môžeme pamätať z Dextera kde si zahrala sestru detektíva Batistu, Jamie Batistovú.

Druhá séria Lucifera sa dostane na obrazovky FOXu 19. septembra.

Viac:  Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi

Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Tom Cavanagh stvárnil v seriáli Flash viacero postáv. A vďaka fotkám z natáčania je isté, že sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *