Uvidíme film iba s Grootom a Rocketom?

Onedlho sa do kín dostane druhé pokračovanie Guardians of the Galaxy Vol. 2 a my budeme môcť opäť vidieť luďmi veľmi obľúbenú postavu Groota. Rocket a Groot sa stali ihneď po prvej časti hitom filmového sveta. Marvel stúpol v očiach fanúšikov a s novými hrdinami mal veľké plány. Avšak, páčil by sa vám film iba o Grootovi a Rocketovi? Toto želanie sa vám môže v skutočnosti  naplniť, pretože Vin Diesel prišiel s novinkou, akú sme nečakali.

Veľký úspech hovoriaceho stromu a jeho parťáka medvedíka čistotného pomohli zabezpečiť predovšetkým ich hlasy, ktoré nahovorili Vin Diesel (Groot) a Bradley Cooper (Rocket). Vin Diesel si Groota veľmi obľúbil a práve on by chcel, aby sme sa v blízkej dobe mohli tešiť na sólo film v hlavnej úlohe s Grootom a Rocketom. Celý tím Strážcov Galaxie by sme mali vidieť v Avengers: Infinity War, no niet pochýb, že ich uvidíme aj v ďalších filmoch od štúdia Marvel.

USA Today sa spýtali Vin Diesela na pár otázok ohľadom filmovej budúcnosti Groota:

„James Gunn chcel vždy film s Rocketom a Grootom. Viem, že Disney je veľmi úspešný. A najúspešnejším projektom v blízkej budúcnosti je “Groot vs. Hulk“…Nemôžem sa dočkať, keď to uvidím.“

Ako hovorí Vin Diesel, Rocket a Groot boli v Strážcoch galaxie veľmi úspešnými, no film iba s nimi by znamenal pre Marvel nevyčísliteľný triumf. No a spolupráca a túžba Vin Diesela a Jamesa Gunna vytvoriť niečo také sa stáva pomaly skutočnosťou. Spomenutý “Groot vs. Hulk“ je zatiaľ iba predstavou a tohto projektu sa nemusíme vôbec dočkať. Marvel sa zatiaľ sústreďuje iba na podobné team-up filmy, akým je blížiaci sa Thor: Ragnarok.

GrootRocket je spojenie dvoch najúspešnejších postáv od Marvelu, no a niet divu, že sa zvažuje ich sóloví film. A je to dosť pravdepodobné, že sa ho dočkáme, pretože ak by Marvel zvažoval pokračovanie Strážcov galaxie, pravdepodobne by sa tím skladal z úplne iných členov, no a Marvel predsa nechce zahodiť tieto úspešné postavy. Dúfajme, že Groot a Rocket dostanú svoju možnosť predstaviť sa iba v ich sólovom filme a priniesť úspech, aký tu ešte nebol.

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach so scenáristkou Jac Schaefferovou!

Nemožné sa stalo možným a dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *