Už čoskoro bude Flash čeliť „novej hrozbe“

Alchemy, Savitar, problémy ktoré priniesol Flashpoint, dramatické zmeny Caitlin… Ako keby mal toho Barry málo. Po už dosť ťažkých udalostiach ho čakajú ešte ťažšie, už čoskoro. V zimnom finále bude odhalená “nová hrozba“. Pozor: Článok obsahuje spoilery z crossoverovej epizódy!

 Momentálne všetky informácie sú centrované na crossover, avšak vieme ako bude pokračovať seriál po Invázii. Na túto tému sa vyjadril výkonný producent Andrew Kreisberg, keď prehlásil, že v deviatej epizóde bude seriál znovu pretvorený.

 “Príde zloduch, ktorý pochádza z jedného obalu (ktorý vytvoril Alchemy), takže sa s tým bude treba popasovať, avšak zimné finále vytvorí aj nový problém pre našich hrdinov, ktorý neočakávali – niečo, čomu doteraz nečelili. A je to tak veľké, že sme zvažovali zmenu ťažiska z Flashpointu na rozprávanie “o tom”, pretože to bude hlavnou témou mnohých epizód. Flashpoint sa nebude zdať taký rozsiahly, ako hrozba v epizóde 09 (The Present).

Viac:  Druhý trailer k seriálu Punisher odhaľuje dátum premiéry!

Časová os ovplyvnená Flashpointom nás takmer v každej epizóde prekvapí nejakou zmenou (oproti tomu čo sme videli). Hrozba v zimnom finále má byť väčšia ako Flashpoint, čo znie naozaj záhadne a lámem si nad tým hlavu aj ja. Predpokladám, že nejaký mystery man z Alchemyho obalu to nebude – to by bolo príliš jednoduché. Čo môže byť väčšie ako samotný boh pohybu Savitar?

Jednou z možností, ktorá mi napadá, je  Black Flash, ktorý už bol predstavený v druhej sérii, avšak zatiaľ sa neukázal.

black-flash-logo

Ďalšia, avšak nie posledná hypotéza, čo sa môže stať je to, že Iris umrie. V crossoverovej epizóde bolo odhalené, že sa zmenili noviny Reverse Flasha z budúcnosti. Autorom článku o Flashovi nie je Iris West-Allen, ale nejaká (zatiaľ neznáma) žena Julie Greer. To, že Iris nenapísala tento článok však môže mať aj iné dôvody… Avšak, rozhodne by to bol veľký zvrat – väčší ako Flashpoint. Barry sa viackrát vyjadril, že bez Iris by to nedokázal a jej smrť by mohla byť Flashovym “koncom”.

Viac:  Vitajte na Earth-X!

flash-missing

Inou možnosťou je (samozrejme), že Barry opäť pozmení časovú os a dôsledky budú omnoho horšie ako Flashpoint.

A ešte jedna vec mi vŕta hlavou… Čo s tým sľúbeným muzikálovým crossoverom? Výkonní producenti tvrdili, že ho uvidíme po veľkom crossoveri. Tak dúfam, že tou “väčšou zmenou ako Flashpoint” nebude spievajúci Savitar. To by bolo naozaj nečakané pretvorenie seriálu.

Zdroj: comicbookglobal.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DeVoe zrejme chystá Flashovi veľké prekvapenie!

Druhá epizóda seriálu The Flash bola veľmi, veľmi zaujímavá. Čítajte, len ak ste videli epizódu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *