V 5.sérii seriálu Arrow sa objaví Cody Rhodes!

Akcia Heroes & Villains Fanfest je podujatie, ktorá sprevádza aj mnohé oznámenia a tento ročník osviežilo potvrdenie účasti bývalej WWE hviezdy Codyho Rhodesa na 5.sérii seriálu Arrow. Ak sa ohliadneme za nedávnymi spoluprácami medzi Stephenom Amellom (predstaviteľ Arrowa/Olivera Queena) a Codym Rhodesom alias Stardustom, tak toto ohlásenie nie je ani príliš prekvapujúce. Všetko sa to začalo najmä v sieti WWE, kde na jednom zápase vyburcoval Stardust Amella k boju a odvtedy sa okrem vzájomného zápasu odohralo mnoho akcií, kde práve títo dvaja vystupovali.

Spomenúť môžem napríklad charitatívne akcie, kde Amell a Rhodes prišli navštíviť deti s rôznymi ochoreniami do viacerých nemocníc. Alebo práve takéto účasti na akciách typu Heroes & Villains Fanfestkde zaznelo vyjadrenie ohľadom účasti Rhodesa na seriále Arrow. Vzhľadom na fakt, že Cody Rhodes je na wrestlingovom dôchodku po odchode z WWE v máji tohto roku, má o niečo viac voľného času, a tak sa spolupráca mohla začať:

Predtým než budeme pokračovať, tak máme pre vás ešte oznámenie. Máme novú hosťujúcu hviezdu na Arrow tohto roku: Pána Codyho Rhodesa. Som tak natešený na tohto chlapa, on a ja sme nemali príliš veľkú šancu o tom hovoriť, ale už sme nejaký ten rok priatelia. Viem, že Cody sa veľmi chcel dostať do tohto hereckého biznisu. Prišiel do LA, prečítal si svoju rolu, jeho zmluva bola uzavretá a týpek bude súčasťou Arrowu z čoho som veľmi natešený.

To boli slová Stephena Amella na Heroes & Villains Fanfest a navyše Vám pridávam samotný tweet od Amella.

Ešte sa presne nevie akú postavu bude Rhodes hrať, ale je dosť možné, že sa bude jednať o zápornú postavu s nadprirodzenými schopnosťami. V prípade priblíženia jeho postavy Vás budem samozrejme informovať.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.