Venom krvou naozaj nebude šetriť

Prednedávnom nás Sony informoval o jeho novom filmovom projekte Venom, no teraz sa dozvedáme ďalšiu dôležitú informáciu o tomto filme. Sólo film o Spider-Manovom najväčšom nepriateľovi Venomovi bude vlastníkom R-hodnotenia (18+). Film sa bude niesť v duchu sci-fi a hororu a premiéra filmu je naplánovaná na rok 2018.

Práce na filme sa ešte len rozbiehajú, a preto v tomto čase ešte oficiálne neexistuje režisér pre túto snímku. Návrh a podklad vytvorila dvojica Jeff PinknerScott Rosenberg (Reboot, reštart filmu Jumanji). Ďalším kandidátom na post režiséra je Dante Harper (Alien: Covenant), ktorý vytvoril ešte skorší návrh filmu. Hovorí sa aj o tom, že film nebude mať žiadnu spojitosť s MCU (Marvel Cinematic Universe).

Spider-Man 3 (2007) Venom

Ak film nebude mať žiadnu spojitosť s filmo Spider-Man: Homecoming, tak budú potvrdené ďalšie filmové teórie.V Sony filmovom vesmíre by sa mal objaviť ďalší Spider-Man, takže bude existovať Marvel Spider-Man, ale bude tu aj Sony Spider-Man. Určite zaujímavá myšlienka, pretože dvoch Peter Parkerov, súčasne existujúcich na filmovom plátne, sme ešte nevideli. K tomu Sony navrch ešte vyvíja aj animovaný film o Spider-Manovi (Miles Morales Spider-Man).

Miles Morales Spider-Man

Marvel má na konte zatiaľ dva filmy s R-hodnotením: minuloročný Deadpool a tohtoročný Logan, teda ak Marvel bude spolupracovať so Sony, tak sa k nim pridá aj Venom. Otázkou je aj, či práve Sony uvedie na scénu známu antihrdinskú skupinu Sinister Six. Všetko je stále iba v štádiu príprav, a tak je preto ešte priskoro hovoriť o podrobnostiach filmu.

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *