[VIDEO RECENZIA] Gayle Formanová – Zostaň so mnou

Lenka z Inferna na Polici nám pripravila ďalšiu video recenziu, tentokrát si prečítala knihu od americkej spisovateľky Gayle Formanovej – Zostaň so mnou. Podľa knihy v roku 2014 natočil režisér R.J. Cutler film, v ktorom hlavnú postavu stvárnila herečka Chloë Grace Moretz.

Obsah:
Zostaň so mnouTalentovaná violončelistka Mia má sedemnásť rokov a vlastne všetko, po čom jej srdce piští – trochu otravnú, ale milujúcu rodinu, priateľa rockera Adama, bezstarostný život. Keď ju prijmú na prestížnu umeleckú školu na opačnom konci krajiny, čaká ju prvé vážne rozhodnutie – láska a rodina, alebo vytúžené štúdium hudby?

V jedno februárové ráno je odrazu všetko inak. Na rodinnom výlete s rodičmi a bratom na okamih spokojná zavrie oči, a keď ich otvorí, ocitne sa v priekope pri ceste. Na jej okraji vidí havarované auto a mŕtvych rodičov, počuje Beethovenovu sonátu. Krátko nato zbadá ďalšie telo. S úžasom zistí, že hľadí sama na seba, a nevyhnutne si musí položiť otázku: Som mŕtva?

Viac:  Recenzia: Kingsman: The Golden Circle

Ešte včera mala veľa možností, ako sa jej život mohol uberať ďalej. Nič z toho už neplatí a Mia stojí pred novou, oveľa osudovejšou otázkou: Zostanem? Sú tu členovia rodiny, oddaný Adam, super kamoška Kim, hudba. Ale aj jej dochrámané telo a duša s oveľa početnejšími ranami.

Čítali ste knihu alebo videli film? Podeľte sa s nami o váš názor.

Lenka z Inferna na Polici nám pripravila ďalšiu video recenziu, tentokrát si prečítala knihu od americkej spisovateľky Gayle Formanovej - Zostaň so mnou. Podľa knihy v roku 2014 natočil režisér R.J. Cutler film, v ktorom hlavnú postavu stvárnila herečka Chloë Grace Moretz. Obsah: Talentovaná violončelistka Mia má sedemnásť rokov a vlastne všetko, po čom jej srdce piští – trochu otravnú, ale milujúcu rodinu, priateľa rockera Adama, bezstarostný život. Keď ju prijmú na prestížnu umeleckú školu na opačnom konci krajiny, čaká ju prvé vážne rozhodnutie – láska a rodina, alebo vytúžené štúdium hudby? V jedno februárové ráno je odrazu všetko inak.…
( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi

Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Recenze: Blade Runner 2049

Denis Villeneuve se rozhodl vzkřísit 35 let starou sci-fi klasiku od Ridleyho Scotta. Natočit pokračování …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *