Vixen prichádza v 15. časti Arrowa

DC Entertainment uverejnilo prvú oficiálnu fotografiu Vixen (Megalyn Echikunwoke) z animovanej série na CW Speed, ktorá sa objaví v živej podobe v 15. epizóde Arrow.

„Nie sme nadšení len z rozširovania nášho DC televízneho vesmíru, ale sme nesmierne radi, že Megalyn stvárni úlohu Mari McCabe.“ Poznamenal výkonný producent Marc Guggenheim v skoršom vyhlásení.

Okrem iného, hviezda Arrow Stephen Amell pridal na sociálnu sieť Twitter fotografiu s Megalyn zo zákulisia, na ktorej možno badať čierno žltý kostým Vixen a výrazné líčenie z natáčania. Selfie uverejnil s popisom „Vixen prichádza. Privítajte Megalyn do show.“

Tak isto ako v komiksoch aj v animovaných sériách má Mari McCabe schopnosť napodobňovať zvieratá vďaka rodinnému amuletu, ktorý zdedila. Postava bola vytvorená Gerrym Conwayom a Bobom Oksnerom a prvýkrát sa objavila v roku 1981 na stránkach komiksu Action Comics #521.

Viac:  Nová ukážka seriálu Inhumans láka na IMAX premietanie

15. časť Arrowa uvidíme 25. februára 2016 na CW.

Zdroj: comicbookresources.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Lívia Kelebercová

Lívia Kelebercová
Zdravím každého, čo si klikol na môj profil:) Som kreatívna študentka ktorej záľubou je písanie článkov a elektronických kníh na akékoľvek témy

Určite si prečítaj

Čo sa chystá v 4. sérii Flasha?

Tretia séria Flasha skončila podobne ako prvé dve – cliffhangerom. Barry Allen/Flash sa obetoval a odišiel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *