Vixen prichádza v 15. časti Arrowa

DC Entertainment uverejnilo prvú oficiálnu fotografiu Vixen (Megalyn Echikunwoke) z animovanej série na CW Speed, ktorá sa objaví v živej podobe v 15. epizóde Arrow.

„Nie sme nadšení len z rozširovania nášho DC televízneho vesmíru, ale sme nesmierne radi, že Megalyn stvárni úlohu Mari McCabe.“ Poznamenal výkonný producent Marc Guggenheim v skoršom vyhlásení.

Okrem iného, hviezda Arrow Stephen Amell pridal na sociálnu sieť Twitter fotografiu s Megalyn zo zákulisia, na ktorej možno badať čierno žltý kostým Vixen a výrazné líčenie z natáčania. Selfie uverejnil s popisom „Vixen prichádza. Privítajte Megalyn do show.“

Tak isto ako v komiksoch aj v animovaných sériách má Mari McCabe schopnosť napodobňovať zvieratá vďaka rodinnému amuletu, ktorý zdedila. Postava bola vytvorená Gerrym Conwayom a Bobom Oksnerom a prvýkrát sa objavila v roku 1981 na stránkach komiksu Action Comics #521.

15. časť Arrowa uvidíme 25. februára 2016 na CW.

Zdroj: comicbookresources.com

Lívia Kelebercová

Lívia Kelebercová
Zdravím každého, čo si klikol na môj profil:) Som kreatívna študentka ktorej záľubou je písanie článkov a elektronických kníh na akékoľvek témy

Určite si prečítaj

Jessica Jones pátra po svojej minulosti v traileri pre 2.sériu

Po dlhých 3 rokoch čakania sa Jessica Jones konečne vracia so svojim sólovým seriálom a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *