Warcraft uvidíme v roku 2016 a Pacific Rim 2 v 2017

K lukratívnym skvostom ako nové Rýchlo a Zbesilo50 Odtieňov Šedej, Universal Pictures pripravujú veľké trháky na budúci rok. Štúdio buduje svet plný klasických monštier, pričom sa jedná o filmy ako Dracula Untold z minulého roku a The Mummy, na ktorú sa môžeme tešiť už čoskoro. Navyše, Universal uvedie do kín dva filmy od Legendary Pictures v 3D, ktoré sú súčasťou ich 5 ročnej dohody. Hovoríme o WarcraftePacific Rim 2.

Na CinemaCon sa tento týždeň oznámilo, že kedy môžeme očakávať Rýchlo a Zbesilo 8 či pokračovania 50 Odtieňov Šedej (Fifty Shades Darker a Fifty Shades Freed) a taktiež naznačili, kedy by sme sa mohli tešiť z ostatných filmov zo štúdia Universal.

Viac:  Spider-Man sa ukazuje v nových traileroch a pridáva nevidené zábery z Civil War!

Universal oznámilo, že oba filmy od Legendary sa oneskoria. Warcraft napríklad uvidíme až 10. júna 2016 a nie 11. marca, ako sa najprv očakávalo. Aj Pacific Rim 2 si počká na svoju premiéru až do leta, presnejšie do 4.augusta 2016. Múmiu si pozrieme až o dva roky 24. marca a spomenuli aj zatiaľ nepomenovaný film, ktorý by sa na plátna mal dostať 30. marca 2018.

Aby toho nebolo málo, Universal informovalo o debute filmu Mena, v ktorom si hlavnú rolu zahrá Tom Cruise. Hovorí sa, že sa vo filme objaví aj o Domhnallovi Gleesonovi, ktorého uvidíme v tohto ročných Star Wars 7.

Warcraft a Pacific Rim 2 by sa vďaka preloženiu mali stať ťahákmi leta. I keď je pravda, že leto bude plné iných filmov, ako napríklad Teenage Mutant Ninja Turtles 2 či Star Trek 3, ktorý vyjde pár týždňou po Warcrafte. Už teraz je však jasné, že Universal do kín privedie mnoho divákov a nemusí sa báť neúspechu.

  • Warcraft10. Jún 2016
  • Mena6. január 2017
  • Fifty Shades Darker10. fabruár 2017
  • The Mummy24. marec 2017
  • Fast & Furious 814. apríl 2017
  • Pacific Rim 24. august 2017
  • Fifty Shades Freed9. február 2018
  • Nepomenovaný film o monštrách30. marec 2018

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

ElSamito

Určite si prečítaj

Pripravovaný Batman prežíva veľké zmeny

Mala to byť hotová vec. Pripravovaný film Batman mal scenár, režiséra a aj kvalitného záporáka. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *